Povezane vesti

Šta se desilo sa iznenađenjem?! Ovo je tim Partizana za sezonu 2024/25! (foto+video)

Šta se desilo sa iznenađenjem?! Ovo je tim Partizana za sezonu 2024/25! (foto+video)

Hot sport 19.08.2024
To je to, za sad! U prepunoj MTS dvorani u Beogradu, Košarkaški klub Partizan večeras je otkrio svoju novu postavu za predstojeću sezonu. Na spektakularnom događaju, kapiten tima za sezonu 2024/25 biće iskusni Vanja Marinković, koji se vraća u… »
Kapiten sam Partizana, najvećeg kluba na svetu! Vanja raspoložen za šalu, upoznao nove saigrače pre 20 minuta

Kapiten sam Partizana, najvećeg kluba na svetu! Vanja raspoložen za šalu, upoznao nove saigrače pre 20 minuta

Mondo 19.08.2024
Vanja Marinković dao je prvu izjavu kao novi/stari kapiten Partizana. "Jedan je Vanja kapiten" odjekivalo je MTS dvoranom dok je novi/stari kapiten Partizana Vanja Marinković stao pred mikrofon i spremao se da se po prvi put oglasi kao novi košarkaš i… »
Kapiten partizana je jasan: „Verujem u svoje igrače, iako smo se upoznali pre 20 minuta!“ (foto+video)

Kapiten partizana je jasan: „Verujem u svoje igrače, iako smo se upoznali pre 20 minuta!“ (foto+video)

Hot sport 19.08.2024
Sledi period upoznavanja i ozbiljnog treninga! U nadolazećoj sezoni, Partizan će imati novog kapitena. Na svečanoj prezentaciji tima u „MTS dvorani“, otkriveno je da će čast nošenja kapitenske trake pripasti Vanji Marinkoviću. Marinković je… »
Vanja Marinković novi kapiten partizana: Verujem u saigrače, ponosan sam što sam opet ovde

Vanja Marinković novi kapiten partizana: Verujem u saigrače, ponosan sam što sam opet ovde

Večernje novosti 19.08.2024
VANjA Marinković se vratio u Partizan i kao kapiten će predvoditi potpuno novi tim u sezoni 2024/2025. On na promociji ekipe nije mogao da sakrije zadovoljstvo što je opet među crno-belima. FOTO: Z. Jovanović Reprezentativac Srbije je istakao da… »
Srpski reprezentativac je novi kapiten Partizana! Jedan detalj otkrio plan Željka Obradovića!

Srpski reprezentativac je novi kapiten Partizana! Jedan detalj otkrio plan Željka Obradovića!

Mondo 19.08.2024
Vanja Marinković je novi kapiten košarkaškog kluba Partizan. KK Partizan predstavlja igrače za novu sezonu, a jedan detalj otkrio je i ko će da bude novi kapiten kluba. Delovalo je, a onda je kasnije i potvrđeno da će to da bude Vanja Marinković… »
Marinković: "Verujem u saigrače, iako smo se upoznali pre 20 minuta"

Marinković: "Verujem u saigrače, iako smo se upoznali pre 20 minuta"

B92 19.08.2024
Partizan će u novoj sezoni imati i novog kapitena. Na ceremoniji predstavaljanja tima u "MTS dvorani" otkriveno je da će kapitensku traku nositi Vanja Marinković. On je bio i prvi koji se pojavio od igrača na predstavljanju, a posle obraćanja… »

Vesti dana »