Povezane vesti

I zvezda krenula sa treninzima: Zalet iz Stare Pazove

I zvezda krenula sa treninzima: Zalet iz Stare Pazove

Dnevnik 20.08.2024
Košarkaši Crvene zvezde Meridianbet obavili su u ponedeljak testiranja u Zavodu za Sport i odmah nakon stigli u Staru Pazovu gde obavljaju prvi deo priprema pred početak nove sezone. Crveno beli su u ponedeljak u popodnevnim časovima odradili prvi… »
Hoću jak tim koji će se boriti za zacrtane ciljeve: Sferopulos se oglasio na početku priprema!

Hoću jak tim koji će se boriti za zacrtane ciljeve: Sferopulos se oglasio na početku priprema!

Hot sport pre 31 dana
Jasan je bio trener Crvene zvezde. Janis Sferopulos napokon ima tim po svojoj meri, te će proći pripreme sa Crvenom zvezdom za narednu sezonu. Grk je na početku priprema govorio o ciljevima i planovima. „Počinjemo u Pazovi, u prostorijama FSS. Veoma… »
Nedović objavio zagonetnu poruku na Instagramu: Koga je prozvao ovim stihovima?

Nedović objavio zagonetnu poruku na Instagramu: Koga je prozvao ovim stihovima?

Mondo pre 31 dana
Nemanja Nedović oglasio se na Instagramu pred početak nove sezone i čini se da je odgovorio "hejterima". Košarkaši Crvene zvezde Meridianbet počeli su pripreme za novu sezonu sa nekoliko novih pojačanja. Ipak, od onih koji su tu već neko vreme… »
Sferopulos: Doveli smo igrače koji znaju da igraju i osvajaju Evroligu (foto, video)

Sferopulos: Doveli smo igrače koji znaju da igraju i osvajaju Evroligu (foto, video)

Sportski žurnal pre 31 dana
Trener crveno-belih zadovoljan ekipom za ovu sezonu. Crvena zvezda je juče u Staroj Pazovi počela pripreme za novu sezonu. Trener Janis Sferopulos je na raspolaganju imao 14 igrača. - Veoma smo zadovoljni i srećni što smo ovde, uslovi su sjajni… »
Sferopulos: ''Srećan sam i zadovoljan ekipom koju smo sastavili''

Sferopulos: ''Srećan sam i zadovoljan ekipom koju smo sastavili''

Večernje novosti pre 31 dana
Veoma smo zadovoljni i srećni što smo ovde, uslovi su sjajni. Došli smo ovde spremni da radimo snažno, kako igrači koji su bili tu i prošle sezone, tako i novi igrači. Spremni smo da radimo vredno za dobrobit tima, izjavio je trener košarkaša… »
Nedović poslao zagonetnu poruku pred novu sezonu FOTO

Nedović poslao zagonetnu poruku pred novu sezonu FOTO

B92 pre 31 dana
Košarkaš Crvene zvezde Nemanja Nedović je poslao zagonetnu poruku pred početak priprema za novu sezonu. Košarkaši Crvene zvezde su otpočeli pripreme za novu sezonu. Nakon obavljenih lekarskih pregleda u Zavodu za Sport, prvotimci su se uputili u… »
Sferopulos: "Zadovoljan sam našim potezima"

Sferopulos: "Zadovoljan sam našim potezima"

Sportske.net pre 31 dana
Košarkaši Crvene zvezde obavili su u ponedeljak testiranja u Zavodu za Sport i stigli u Staru Pazovu gde obavljaju prvi deo priprema pred početak nove sezone. Crveno beli su u ponedeljak u popodnevnim časovima odradili prvi trening, a trener Janis… »
Crveno-beli bez Lazarevića na pripremama - Sferopulos presekao?

Crveno-beli bez Lazarevića na pripremama - Sferopulos presekao?

Sportske.net pre 31 dana
Košarkaši Crvene zvezde počeli su juče pripreme u Staroj pazovi, trener Sferopulos okupio je 14 igrača, a među njima nema Stefana Lazarevića. Već dugo se spekuliše o ostanku Lazarevića u redovima šampiona AdmiralBet ABA lige, premda ima još… »
Sferopulos: Želimo pobedu na svakom terenu

Sferopulos: Želimo pobedu na svakom terenu

Sport klub pre 31 dana
Košarkaši Crvene zvezde obavili su u ponedeljak testiranja u Zavodu za Sport i odmah posle stigli u Staru Pazovu gde obavljaju prvi deo priprema pred početak nove sezone. Trener Janis Sferopulos na raspolaganju ima 14 igrača, a timu će se naknadno… »
"Srećan sam što smo napravili ovakav tim!": Oglasio se Sferopulos, ima molbu za navijače Zvezde

"Srećan sam što smo napravili ovakav tim!": Oglasio se Sferopulos, ima molbu za navijače Zvezde

Mondo pre 31 dana
Trener crveno-belih Janis Sferopulos obratio se na početku priprema i obećao navijačima dobre igre, ali je tražio i njihovu podršku. Košarkaši Crvene zvezde Meridianbet počeli su pripreme za novu sezonu i do nedelje će raditi u Staroj Pazovi. Svi… »
Skrivena poruka Nemanje Nedovića pred novu sezonu: "Prljavština koju su bacili na moje ime..."

Skrivena poruka Nemanje Nedovića pred novu sezonu: "Prljavština koju su bacili na moje ime..."

Telegraf pre 31 dana
Ekipa Janisa Sferopulosa je nakon uspešno odrađenih medicinsih testiranja, otputovala u Staru Pazovu, gde će odraditi prvi deo priprema. Košarkaši Crvene zvezde počeli su pripreme za novu sezonu, a prve treninge nisu odradili u Beogradu, već na… »

Vesti dana »