Povezane vesti

Pevač otkrio šta se dogodilo nakon što je Jokić pevao "Prokleta je Amerika": "Zvali su me" VIDEO

Pevač otkrio šta se dogodilo nakon što je Jokić pevao "Prokleta je Amerika": "Zvali su me" VIDEO

B92 pre 31 dana
Boban Zdravković otpevao je pesmu "Prokleta je Amerika", koju je naš proslavljeni košarkaš Nikola Jokić pevao na proslavi bronzane medalje na Olimpijskim igrama. Boban je otkrio da mu je, nakon snimka na kom Jokić peva ovu pesmu, stizalo veliki broj… »
Boban Zdravković: Telefon mi se usijao zbog Nikole Jokića!

Boban Zdravković: Telefon mi se usijao zbog Nikole Jokića!

Svet plus pre 31 dana
Boban Zdravković, jedan od naših najpopularnijih pevača, u medijima se retko pojavljuje, ali je sada ponovo došao u centar dešavanja, zbog našeg reprezentativca i najboljeg košarkaša sveta, Nikole Jokića. Pevač je zbog pesme "Prokleta je… »
"Zbog onog što je Jokić uradio zvali su: Me..." Folker otkrio šta se dogodilo nakon što je naš košarkaš pevao "Prokleta…

"Zbog onog što je Jokić uradio zvali su: Me..." Folker otkrio šta se dogodilo nakon što je naš košarkaš pevao "Prokleta…

Blic 20.08.2024
Boban Zdravković otpevao je pesmu "Prokleta je Amerika", koju je naš proslavljeni košarkaš Nikola Jokić pevao na proslavi bronzane medalje na Olimpijskim igrama. Boban je otkrio da mu je, nakon snimka na kom Jokić peva ovu pesmu, stizalo veliki broj… »
"Zbog onog što je Jokić uradio, zvali su me..." Nikola na svakom slavlju peva ovu pesmu, sada se oglasio autor

"Zbog onog što je Jokić uradio, zvali su me..." Nikola na svakom slavlju peva ovu pesmu, sada se oglasio autor

Telegraf 20.08.2024
Preporučujemo. Boban Zdravković otpevao je pesmu "Prokleta je Amerika", koju je naš proslavljeni košarkaš Nikola Jokić pevao na proslavi bronzane medalje na Olimpijskim igrama, ali i na mnogim drugim slavljima. Boban je otkrio da mu je, nakon snimka… »
"Zbog onog što je Jokić uradio u Parizu zvali su me..." Boban Zdravković otkrio tajnu pesme uz koju su košarkaši napravili…

"Zbog onog što je Jokić uradio u Parizu zvali su me..." Boban Zdravković otkrio tajnu pesme uz koju su košarkaši napravili…

Kurir 20.08.2024
Boban Zdravković, srpski pevač narodne muzike se za poslednjih preko 40 godina karijere retko pojavljivao u medijima, ali je ovog puta speciljalno za Kurir ispričao priču o pesmi "Prokleta je Amerika", a koju je naš proslavljeni košarkaš Nikola… »

Vesti dana »