Povezane vesti

PEDESETORO DECE SA DRAMATIČNIM SIMPTOMIMA NAKON PRIPREMA! Doktor Milićević otkrio: Da li je u pitanju virus ili TROVANJE…

PEDESETORO DECE SA DRAMATIČNIM SIMPTOMIMA NAKON PRIPREMA! Doktor Milićević otkrio: Da li je u pitanju virus ili TROVANJE…

Kurir pre 28 dana
Oko pedesetoro dece koji su sa trenerima boravili u jednom hotelu u Krupnju na sportskim pripremama požalilo se na stomačne tegobe, povraćanje i dijareju. Deca imaju od pet do 16 godina i delom su iz Srbije, delom iz inostranstva. Nakon ovog događaja… »
Rezultati analiza iz hotela u Krupnju gde su deca prijavila tegobe očekuju se sutra

Rezultati analiza iz hotela u Krupnju gde su deca prijavila tegobe očekuju se sutra

Euronews pre 28 dana
Zavod za javno zdravlje obavio je epidemiološki nadzor u Hotelu "Grand" u Krupnju, nakon prijave dece i odraslih da imaju stomačne tegobe, a prvi rezultati očekuju se sutra, izjavio je za Tanjug dr Igor Dragičević, specijalista higijene u Zavodu za… »
"Deca nisu mogla da stignu do wc, ceo hotel je smrdeo na povraćku" Trener dečaka koji su u Krupnju dobili ozbiljne stomačne…

"Deca nisu mogla da stignu do wc, ceo hotel je smrdeo na povraćku" Trener dečaka koji su u Krupnju dobili ozbiljne stomačne…

Kurir pre 28 dana
"T rener je u nedelju u 20 do šest ujutru javio da su mi deca u bolnici u Loznici. Hitno smo otišli tamo. Rekli su mi da su povraćali i po 15 puta, imali su strašnu dijareju, bol u stomaku, mučninu... Rekli su mi da se mnogim mališanima nakon… »
"Deca su vrištala od bolova, povraćali su na sve: Strane!" Majke dečaka koji su završili u bolnici nakon trovanja u Krupnju…

"Deca su vrištala od bolova, povraćali su na sve: Strane!" Majke dečaka koji su završili u bolnici nakon trovanja u Krupnju…

Blic pre 29 dana
Oko pedesetoro dece koja su sa trenerima boravila u hotelu „Grand“ u Krupnju na sportskim pripremama dobilo je stomačne tegobe u vidu povraćanja i dijareje, a uzorci stolice poslati su u laboratoriju. Još uvek nije zvanično potvrđeno kako je do… »

Vesti dana »