Povezane vesti

"Otimao mi je mikrofon čim je video da su mi ruke pune para": Pevačica raskrinkala Đanija: "Sve gleda kroz novac"

"Otimao mi je mikrofon čim je video da su mi ruke pune para": Pevačica raskrinkala Đanija: "Sve gleda kroz novac"

Blic pre 28 dana
Folker Radiša Trajković Đani podigrao je pravu buru izjavom da zbog svojih kolega nije stigao da otpeva ni jednu pesmu na slavlju Olimpijaca. Sada je pevačica Sandra Afrika iznela šokatne detalje o folkeru, optuživši ga da otima mikrofon kolegama i… »
Sandra Afrika progovorila o sukobu sa Đanijem: Otima mi mikrofon kada vidi da ja uzimam novac i da su mi pune ruke para

Sandra Afrika progovorila o sukobu sa Đanijem: Otima mi mikrofon kada vidi da ja uzimam novac i da su mi pune ruke para

Nova pre 28 dana
: Pevačica je godinama bila u prijateljskim odnosima sa kolegom, a onda su se na jednoj američkoj turneji posvađali. Sandra Afrika nedavno je progovorila o odnosu sa Radišom Trajkovićem Đanijem. Naime, kako njih dvoje dele publiku, tako su… »
"Neka pljuje po đaniju, ja znam celu priču" Oglasila se pevačeva žena nakon što ga je Sandra Afrika prozvala da je…

"Neka pljuje po đaniju, ja znam celu priču" Oglasila se pevačeva žena nakon što ga je Sandra Afrika prozvala da je…

Kurir pre 28 dana
Folk pevačica Sandra Afrika u jednoj emisiji žestoko je prozvala svog kolegu Radišu Trajkovića Đanija, kog je nazvala materijalistom, a sada se, posle njenih reči, oglasila pevačeva supruga Slađa Trajković. Podsetimo, Sandra se prisetila… »
"Krenuo je da mi otima mikrofon čim je video da su mi ruke pune para" Sandra Afrika raskrinkala Đanija: Sve gleda kroz novac!

"Krenuo je da mi otima mikrofon čim je video da su mi ruke pune para" Sandra Afrika raskrinkala Đanija: Sve gleda kroz novac!

Kurir pre 28 dana
Folker Radiša Trajković Đani digao je na noge javnost posle proslave uspeha srpskih sportista na Olimpijskim igrama u Parizu, kada je javno prozvao svoje kolege koji su se "otimali" oko mikrofrona, pa on nije stigao da otpeva nijednu pesmu. Sandra… »

Vesti dana »