Povezane vesti

Đanija je nedavno raskrinkala Sandra Afrika, i to zbog bakšiša: "Otimao mi je mikrofon, čim je video..."

Đanija je nedavno raskrinkala Sandra Afrika, i to zbog bakšiša: "Otimao mi je mikrofon, čim je video..."

Telegraf pre 28 dana
Preporučujemo. Folker Radiša Trajković Đani poslednjih dana privukao je pažnju javnosti zbog proslave sportista na kojoj nije došao na red da zapeva. Oko njega digla se velika prašina, a dok su ga neke kolege podržavale, druge se nisu oglašavale… »
"Neka pljuje, ja znam celu priču": Sandra isprozivala Đanija, oglasila se pevačeva supruga

"Neka pljuje, ja znam celu priču": Sandra isprozivala Đanija, oglasila se pevačeva supruga

Mondo pre 28 dana
Supruga Radiše Trajkovića Đanija odgovorila je na prozivke koje je Sandra Afrika iznela na pevačev račun. Sandra Afrika nedavno je iznela niz prozivki na račun starijeg kolege Rafiše Trajkovića Đanija, kog je nazvala materijalistom. Ispričala je… »
Djanijeva supruga odgovorila na optužbe Sandre Afrike: Samo neka ona pljuje!

Djanijeva supruga odgovorila na optužbe Sandre Afrike: Samo neka ona pljuje!

Svet plus pre 28 dana
Sandra Afrika, izjavila je da njen kolega Radiša Trajković Đani, otima mikrofon kolegama zbog bakšiša. Supruga popularnog pevača, veoma je neprijatno iznenađena ovim opružbama, pa je odgovorila u svom maniru: – Ja znam tu celu priču, svako… »
Naša pevačica oplela po Đaniju, Slađa Trajković joj zapušila usta: "Samo neka ona pljuje, ja znam celu priču"

Naša pevačica oplela po Đaniju, Slađa Trajković joj zapušila usta: "Samo neka ona pljuje, ja znam celu priču"

Blic pre 28 dana
Pevačica Sandra Afrika iznela šokantne tvrdnje o folkeru Radiši Trajkoviću Đaniju, a tom prilikom ga je optužila da otima mikrofon kolegama i da kada je reč o bakšišu svi dogovori padaju u vodu. Tim povodom se sada oglasila Đanijeva žena… »
"Otimao mi je mikrofon kad je video moje ruke pune para": Koleginica raskrinkala Đanija, nije ga štedela

"Otimao mi je mikrofon kad je video moje ruke pune para": Koleginica raskrinkala Đanija, nije ga štedela

Mondo pre 28 dana
Sandra Afrika progovorila je o svađi s Radišom Trajkovićem Đanijem, otkrila da li su se pomirili kao i koji je bio razlog sukoba. Nakon proslave uspeha srpskih sportista na Olimpijskim igrama u Parizu, pevač Radiša Trajković Đani javno je prozvao… »
Drama se nastavlja: Koleginica optužila Djanija da otima mikrofon kolegama zbog bakšiša!

Drama se nastavlja: Koleginica optužila Djanija da otima mikrofon kolegama zbog bakšiša!

Svet plus pre 28 dana
Radiša Trajković Đani, razočarao se u kolege na proslavi koja je organizovana u čast naših olimijaca, jer mu kolege, nisu ustupile mikrofon da otpeva barem jednu svoju pesmu. Popularni folker je istakao da su ga kolege ponizile i razočarale. Nakon… »

Vesti dana »