Povezane vesti

Otkrivamo gde je otac poveo decu kad je na njih naleteo voz: Često su išli tamo, deca su obožavala! Milan ne vozi i zvao je…

Otkrivamo gde je otac poveo decu kad je na njih naleteo voz: Često su išli tamo, deca su obožavala! Milan ne vozi i zvao je…

Kurir pre 28 dana
Milan D. (38) iz sela Lukavica kod Lazarevca krenuo je juče taksijem sa sinom (12) i ćerkom (14) u akva park, saznaje Kurir! Prema rečima našeg izvora, otac je želeo da odvede decu na bazen kako bi proveli lep dan i kako bi uživali, ali nažalost… »
"Samo tata da vas isprati pa će i on s vama" Kuma stradale dece otkrila potresne detalje: Milan iz bolnice došao krvav i…

"Samo tata da vas isprati pa će i on s vama" Kuma stradale dece otkrila potresne detalje: Milan iz bolnice došao krvav i…

Kurir pre 28 dana
Ispred kuće dečaka (12) i devojčice (14) u selu Lukavica koji su juče poginuli u strašnoj saobraćajnoj nesreći u selu Petka kod Lazarevca kada je na njih naleteo voz, nalaze se mnogobrojna rodbina i prijatelji, koji spremaju sahranu dece. Svi… »
"Brka nas je često vozio, mrtva usta ne govore" Meštanima čudna jedna stvar: "Njemu uopšte nije do života, samo je ovo…

"Brka nas je često vozio, mrtva usta ne govore" Meštanima čudna jedna stvar: "Njemu uopšte nije do života, samo je ovo…

Kurir pre 28 dana
Meštani sela Lukavica kod Lazarevca zavijeni su u crno nakon jučerašnje tragedije koja je odjeknula Srbijom kada je stradalo dvoje dece iz njihovog mesta i taksista Milan Lazarević iz sela Brajkovac. Kako saznajemo, sahrana mališana biće održana… »
"Stradala deca imaju sestru na operaciji u Italiji, otac je vrištao krvav" Oglasio se kum poginulih kod Lazarevca

"Stradala deca imaju sestru na operaciji u Italiji, otac je vrištao krvav" Oglasio se kum poginulih kod Lazarevca

Mondo pre 28 dana
Oglasio se kum nastradale dece u nesreći kod Lazarevca. Cela Srbija potresena je zbog teške nesreće koja se dogodila na pružnom prelazu u selu Petka kod Lazarevca u ponedeljak oko 12:45 časova kada je voz udario automobil koji je bio na šinama u… »
Nebezbedni prelazi ili neodgovorni vozači – da li je nesreća na pruzi kod Lazarevca mogla da se izbegne

Nebezbedni prelazi ili neodgovorni vozači – da li je nesreća na pruzi kod Lazarevca mogla da se izbegne

RTS pre 28 dana
Tragedija na pruzi kod Lazarevca, kada je voz naleteo na automobil i usmrtio dvoje dece i jednog muškarca, ponovo je pokrenula pitanje bezbednosti na prugama. Obdukcija nastradalih i vanredni tehnički pregled putničkog vozila još se čekaju. Utvrđeno… »
Pružni prelaz smrti: Na mestu stradanja dece kod Lazarevca ređaju se tragedije - mladi fudbaler, traktorista...

Pružni prelaz smrti: Na mestu stradanja dece kod Lazarevca ređaju se tragedije - mladi fudbaler, traktorista...

Kurir pre 28 dana
BEOGRAD - U mestu Petka kod Lazarevca juče malo posle podneva došlo je do velike tragedije kada je voz naišao na automobil marke "audi" na ovom pružnom prelazu i usmrtio tri osobe, od toga dvoje dece. Dečak (12) i devojčica (14) stradali su na licu… »
Otac poveo sina i ćerku na njihovo omiljeno mesto: Krenuli taksijem kad ih je udario voz kod Lazarevca

Otac poveo sina i ćerku na njihovo omiljeno mesto: Krenuli taksijem kad ih je udario voz kod Lazarevca

Mondo pre 28 dana
M.D. je sa sinom i ćerkom krenuo u akva park kod Uba kada je na putu do tamo voz udario taksi u kojem su oni bili. Muškarac M.D. (38) je sa sinom (12) i ćerkom (14) u ponedeljak malo posle podneva krenuo u akva park kod Uba kako bi svi zajedno proveli… »
"Povučem kočnicu i pomolim se Bogu": Pitali smo bivšeg mašinovođu zašto ljudi ginu na pružnim prelazima?

"Povučem kočnicu i pomolim se Bogu": Pitali smo bivšeg mašinovođu zašto ljudi ginu na pružnim prelazima?

Mondo pre 28 dana
Pitanje bezbednosti na pružnim prelazima u Srbiji ponovo je dospelo u žižu interesovanja nakon nesreće kod Lazarevca, gde je poginulo dvoje dece kao i vozač putničkog automobila. U Srbiji ima više od 2.000 pružnih prelaza, a iako u "Železnicama… »
"Muko moja, kome da te pričam, zašto bože male: Anđele!" Porodica i prijatelji opraštaju se od brata (12) i sestre (14)…

"Muko moja, kome da te pričam, zašto bože male: Anđele!" Porodica i prijatelji opraštaju se od brata (12) i sestre (14)…

Blic pre 28 dana
U porodičnoj kući Milan D. kome su u saobraćajnoj nesreći stradali sin i ćerka šok i neverica. Porodica, prijatelji, komšije izjavljuju saučešće, tuga i bol zavladali su Lukavicom, koja je od juče zavijena u crno. Objavljena je čitulja sa… »
„Ovo nije ni prva, a ni poslednja nesreća na tom mestu“: Meštani Petke u kojoj su poginuli dvoje dece i taksista očajni…

„Ovo nije ni prva, a ni poslednja nesreća na tom mestu“: Meštani Petke u kojoj su poginuli dvoje dece i taksista očajni…

Nova pre 28 dana
: Dvoje dece i jedna odrasla osoba stradali su u stravičnoj nesreći koja se u ponedeljak dogodila u mestu Petka kraj Lazarevca kada je putnički voz, koji je išao iz Prijepolja za Beograd, naleteo na automobil na pružnom prelazu. Meštani Petke u… »
"Mrtva usta ne govore, 3 života su izgubljena" Meštanima sela kod Lazarevca čudna jedna stvar kod taksiste

"Mrtva usta ne govore, 3 života su izgubljena" Meštanima sela kod Lazarevca čudna jedna stvar kod taksiste

Mondo pre 28 dana
Sahrana brata i sestre koji su poginuli u ponedeljak na pružnom prelazu kod Lazarevca biće obavljena u četvrtak 22. avgusta. Celu Srbiju pogodila je strašna nesreća koja se dogodila u ponedeljak oko 12:45 časova u selu Petka kod Lazarevca kada je… »
Otac ostao bez dvoje dece u sudaru s vozom, a pre mesec dana slavio s njima: "Mom princu 12. rođendan, živ mi bio 100 godina"

Otac ostao bez dvoje dece u sudaru s vozom, a pre mesec dana slavio s njima: "Mom princu 12. rođendan, živ mi bio 100 godina"

Kurir pre 28 dana
Stravična nesreća koja se juče dogodila na pružnom prelazu u selu Petka kod Lazarevca zavila je u crno ne samo porodice nastradalih, već i čitavu Srbiju. Od tragično preminule dece, dečaka (12) i njegove sestre (14) opraštaju se rođaci… »
Crveno je bilo 30 minuta, vozači su pomagali jedni drugima da pređu! Meštani o momentu pre nesreće na pruzi

Crveno je bilo 30 minuta, vozači su pomagali jedni drugima da pređu! Meštani o momentu pre nesreće na pruzi

Mondo pre 28 dana
Meštani su otkrili šta je prethodilo nesreći na pruzi kod Lazarevca u kojoj su poginula deca i taksista. Meštani Petke tužni su ali i ljuti zbog teške saobraćajne nesreće koja se dogodila na pružnom prelazu u ponedeljak, kada je putnički voz… »
Crveno svetlo je stajalo pola sata, a vozači su počeli da izlaze i proveravaju da li ide voz: Meštani otkrili šta je…

Crveno svetlo je stajalo pola sata, a vozači su počeli da izlaze i proveravaju da li ide voz: Meštani otkrili šta je…

Nova pre 28 dana
: Meštani Petke tužni su ali i ljuti zbog teške saobraćajne nesreće koja se dogodila na pružnom prelazu u ponedeljak, kada je putnički voz, koji je išao iz Prijepolja, naleteo na taksi vozilo. Poginulo je dvoje dece, brat i sestra starosti 12 i 14… »
(Foto) ovo je taksista koji je poginuo u Lazarevcu: Milan vozio dvoje dece i oca ka kući kada ih je udario voz: Prošao na…

(Foto) ovo je taksista koji je poginuo u Lazarevcu: Milan vozio dvoje dece i oca ka kući kada ih je udario voz: Prošao na…

Blic pre 28 dana
Taksista Milan L. vozio je "audi" u koji je udario voz, nakon što, kako je utvrđeno na snimcima sa sigurnosnih kamera na pružnom prelazu u Lazarevcu, nije stao na crveno svetlo. Milan L. vozač "audija" u koji je juče u 12.50 sati u Lazarevcu udario… »
"Samo tata da vas isprati, pa će i on sa vama": Potresni detalji tragedije kod Lazarevca

"Samo tata da vas isprati, pa će i on sa vama": Potresni detalji tragedije kod Lazarevca

Mondo pre 28 dana
Kuma porodice ispričala je potresne detalje posle jučerašnje tragedije. Ispred kuće dečaka (12) i devojčice (14) u selu Lukavica koji su juče poginuli u strašnoj saobraćajnoj nesreći u selu Petka kod Lazarevca kada je na njih naleteo voz, nalaze… »
"Došao je kući krvav, vikao je došao sam da ispratim moju: Decu!" Reči prabake dece koja su stradala u Lazarevcu razaraju…

"Došao je kući krvav, vikao je došao sam da ispratim moju: Decu!" Reči prabake dece koja su stradala u Lazarevcu razaraju…

Blic pre 28 dana
"Milan je nikako. Nije fizički povređen. Jeste ugruvan, ali je vadio decu iz kola u koja je udario voz. M. je ispao iz auta, on ga je uzeo. Sinoć je došao sav krvav, vrišti i plače...", priča za "Blic" prabaka M.D. (12) i M.D. (14), dečice koja su… »
Ovo je taksista koji je poginuo u nesreći kod Lazarevca: Vozio oca sa decom, pa nastradao kad je naleteo voz

Ovo je taksista koji je poginuo u nesreći kod Lazarevca: Vozio oca sa decom, pa nastradao kad je naleteo voz

Mondo pre 28 dana
U nesreći na pružnom prelazu kod Obrenovca, stradao je taksista i dvoje dece od 12 i 14 godina. Taksista Milan Lazarević, vozio je u ponedeljak oca sa dvoje dece iz okoline Lazarevca, kada se na pružnom prelazu oko 12.40 u selu Petka nije zaustavio… »
Stradali dečak pre mesec dana napunio 12 godina: Otac koji je u sekundi ostao bez dvoje dece pre tragedije objavio poruku koja…

Stradali dečak pre mesec dana napunio 12 godina: Otac koji je u sekundi ostao bez dvoje dece pre tragedije objavio poruku koja…

Blic pre 28 dana
Dečak M.D. (12) koji je sa sestrom M.D. (14) stradao u stravičnoj nesreći u Lazarevcu, pre samo mesec dana napunio je 12 godina. Povodom njegovog rođendana na mrežama se tada oglasio i njegov otac Milan D. a poruka koju mu je posvetio sada tera suze… »
Ovo je taksista koji je poginuo u nesreći u petki: Milanovom bratu kazali jezivu rečenicu - "Od njega nije ostalo apsolutno…

Ovo je taksista koji je poginuo u nesreći u petki: Milanovom bratu kazali jezivu rečenicu - "Od njega nije ostalo apsolutno…

Kurir pre 28 dana
Taksista Milan Lazarević, rodom iz sela Brajkovac kod Lazarevca, stradao je juče u teškoj saobraćajnoj nesreći na pružnom prelazu u selu Petka, kada se nije zaustavio uprkos treptućoj svetlosnoj i putnoj saobraćajnoj signalizaciji, u momentu kada… »
"Mom princu je 12.rođendan, srećan mi bio": Otac slavio sa decom pre mesec dana, sad sprema poslednji ispraćaj

"Mom princu je 12.rođendan, srećan mi bio": Otac slavio sa decom pre mesec dana, sad sprema poslednji ispraćaj

Mondo pre 28 dana
Dečak koji je juče stradao u teškoj nesreći na pružnom prelazu kod Lazarevca, pre mesec dana proslavio je 12. rođendan. Milan D. je sa ćerkom i sinom juče angažovao Milana Lazarevića (69), koji je takođe iz okoline Lazarevca, da ih odveze… »
"Zašto uze moju decu, što ne mene?": Meštanka prva stigla na mesto nesreće kod Lazarevca, zatekla jeziv prizor

"Zašto uze moju decu, što ne mene?": Meštanka prva stigla na mesto nesreće kod Lazarevca, zatekla jeziv prizor

Telegraf pre 28 dana
U nesreći su poginuli brat i sestra koji su sedeli na zadnjem sedištu, kao i vozač, taksista Milan L. Otac dece je zadobio lakše povrede i nakon što je pušten iz bolnice. Dvoje dece nastradalo je kada je u taksi koji je prevozio njih i njihovog oca… »
"Zašto uze moju: Decu?!" Očevidac tragedije na pruzi u Lazarevcu otkrila detalje: "Otac je kamenjem gađao voz"

"Zašto uze moju: Decu?!" Očevidac tragedije na pruzi u Lazarevcu otkrila detalje: "Otac je kamenjem gađao voz"

Blic pre 28 dana
U minutima nakon nesreće koja se juče u popodnevnim časovima dogodila na pružnom prelazu u mestu Petka kod Lazarevca, meštani su zaćutali posle silovitog udarca koji je odjeknuo ovim predelima, i prilaskom do mesta tragedije, zatekli su, kako kažu… »
Sina je izvukao iz slupanih kola, ali bilo je prekasno! Jezivi detalji tragedije kod Lazarevca, na pruzi ostali krv i delovi…

Sina je izvukao iz slupanih kola, ali bilo je prekasno! Jezivi detalji tragedije kod Lazarevca, na pruzi ostali krv i delovi…

Kurir pre 28 dana
Prizore koje smo zatekli nakon stravične saobraćajne nesreće kod Lazarevca bili su strašni, ekipa Kurira došla je do samog mesta gde se sve odigralo, a od svega, na pruzi u mestu Petka, ostali su samo krv i delovi automobila razbacanih duž cele… »
Krvav izvlačio sina iz slupanog vozila, bilo je prekasno: Zastrašujući detalji tragedije na pruzi kod Lazarevca

Krvav izvlačio sina iz slupanog vozila, bilo je prekasno: Zastrašujući detalji tragedije na pruzi kod Lazarevca

Mondo pre 28 dana
Novi detalji strašne tragedije na pruzi kod Lazarevca. Prizori na pruzi u mestu Petka kod Lazarevca gde se dogodila stravična nesreća u kojoj su stradali dečak, devojčica i vozač taksija su zastrašujući, ostali su samo krv i delovi automobila… »

Vesti dana »