Povezane vesti
Počeo vojni rok u Hrvatskoj: Nikad više mladih u kasarnama, obuka traje dva meseca, povećane i plate za 200 evra
Kurir 20.08.2024
U Hrvatskoj je počeo dobrovoljni vojni rok, a prema informacijama iz Ministarstva odbrane ove godine prijavilo se najviše mladih. U sklopu trećeg ovogodišnjeg ciklusa dobrovoljnog vojnog osposobljavanja, u vojnu kasarnu “123. brigade HV” u Požegu stiglo… »
U hrvatskoj Požegi najveći odziv za služenje dobrovoljnog vojnog roka
Politika 20.08.2024
ZAGREB – U okviru trećeg ovogodišnjeg ciklusa dobrovoljnog vojnog osposobljavanja u kasarni u Požegi stigla je 181 osoba, što je najveći odziv zainteresovanih u ovoj godini, saopšteno je iz hrvatskog Ministarstva odbrane (MORH). U kasarnu 123. brigade… »
Najveći odziv regruta, počeo vojni rok u Hrvatskoj! Plate skočile za 200 evra, a mladi pohrlili u kasarne
Mondo 20.08.2024
u Požegu je stiglo 181 mladića i devojaka. U Hrvatskoj je počeo dobrovoljni vojni rok, a prema informacijama iz Ministarstva odbrane ove godine prijavilo se najviše mladih. U sklopu trećeg ovogodišnjeg ciklusa dobrovoljnog vojnog osposobljavanja, u vojnu… »
Vesti dana »
Vazdušni napadi na Krim, Odesu, Pavlograd - ima mrtvih; dogovor o novom paketu sankcija EU prema Rusiji
RTS pre 6 minutajoš 39 povezanih
Odobreno korišćenje operativnih rezervi evro dizela za stabilno snabdevanje
Naslovi.ai pre 25 minutajoš 30 povezanih
Vlada donela uredbu za dodelu 30.000 turističkih vaučera penzionerima u vrednosti od po 10.000 dinara
Forbes pre 46 minutajoš 25 povezanih
Vremenska prognoza za Srbiju: Sunčano prepodne i najava padavina
Naslovi.ai pre 25 minutajoš 23 povezane
EPS: Ova godina jedna od najlošijih za hidroelektrane zbog suše, snabdevanje strujom stabilno uprkos niskom vodostaju Dunava
Forbes pre 21 minutajoš 14 povezanih



