Povezane vesti

Voljan sam da služim: Tramp ponudio Masku posao u administraciji, milijarder prihvatio

Voljan sam da služim: Tramp ponudio Masku posao u administraciji, milijarder prihvatio

Kurir pre 30 dana
Bivši američki predsednik Donald Tramp ponudio je američkom multimilijarderu posao u svojoj administraciji ako pobedi na predsedničkim izborima u novembru. Republikanski predsednički kandidat odgovorio je potvrdno na pitanje tokom intervjua za… »
Tramp razmatra poziciju u kabinetu za Ilona Maska ukoliko pobedi u novembru

Tramp razmatra poziciju u kabinetu za Ilona Maska ukoliko pobedi u novembru

Politika pre 30 dana
VAŠINGTON – Bivši predsednik Sjedinjenih Aameričkih Država Donald Tramp izjavio je da će razmotriti potencijalnu poziciju za izvršnog direktora Tesle Elona Maska u svom kabinetu ukoliko pobedi na izborima u novembru. „On je veoma pametan momak… »
Tramp želi da da Masku visoku poziciju u vladi! Milijarder mu odmah odgovorio uz zanimljivu fotografiju (Foto)

Tramp želi da da Masku visoku poziciju u vladi! Milijarder mu odmah odgovorio uz zanimljivu fotografiju (Foto)

Mondo pre 30 dana
Ekscentrični milijarder je na svom X profilu objavio da je "spreman da služi". Kandidat za predsednika SAD Donald Tramp je rekao da bi Elonu Masku rado dao visoku poziciju u svojoj administraciji ako pobedi na izborima u novembru. U intervjuu za… »
Tramp potvrdio da je ponudio posao Masku u administraciji, milijarder odgovorio: „Voljan sam da služim“

Tramp potvrdio da je ponudio posao Masku u administraciji, milijarder odgovorio: „Voljan sam da služim“

Nova pre 30 dana
: Bivši američki predsednik Donald Tramp ponudio je američkom multimilijarderu posao u svojoj administraciji ako pobedi na predsedničkim izborima u novembru. Republikanski predsednički kandidat odgovorio je potvrdno na pitanje tokom intervjua za… »
Tramp razmatra poziciju u kabinetu za Ilona Maska, ako postane predsednik

Tramp razmatra poziciju u kabinetu za Ilona Maska, ako postane predsednik

Insajder pre 31 dana
Bivši predsednik SAD Donald Tramp izjavio je da će razmotriti potencijalnu poziciju za izvršnog direktora Tesle Elona Maska u svom kabinetu, ukoliko pobedi na izborima u novembru. 'On je veoma pametan momak. Ja bih svakako, ako bi on to želeo (da… »
Tramp razmatra poziciju u kabinetu za Ilona Maska ukoliko pobedi u novembru

Tramp razmatra poziciju u kabinetu za Ilona Maska ukoliko pobedi u novembru

RTV pre 31 dana
VAŠINGTON - Bivši predsednik SAD Donald Tramp izjavio je da ce razmotriti potencijalnu poziciju za izvršnog direktora Tesle Elona Maska u svom kabinetu ukoliko pobedi na izborima u novembru. "On je veoma pametan momak. Ja bih svakako, ako bi on to… »
Ilon Mask ulazi u politiku? Tramp razmatra mesto u kabinetu za njega ako pobedi na izborima

Ilon Mask ulazi u politiku? Tramp razmatra mesto u kabinetu za njega ako pobedi na izborima

B92 pre 31 dana
Bivši predsednik SAD Donald Tramp izjavio je da će razmotriti potencijalnu poziciju za izvršnog direktora Tesle Elona Maska u svom kabinetu ukoliko pobedi na izborima u novembru. "On je veoma pametan momak. Ja bih svakako, ako bi on to želeo. On je… »
Trese se Amerika cela: Mask ulazi u Trampov kabinet!?

Trese se Amerika cela: Mask ulazi u Trampov kabinet!?

Pravda pre 31 dana
Nakon što je kandidat za američkog predsednika Donald Tramp rekao da bi mogao da razmisli da vlasniku kompanije "Tesla" Ilonu Masku ponudi savetodavnu ulogu u njegovoj budućoj administraciji, oglasio se i sam milijarder. "Voljan sam da služim"… »

Vesti dana »