Povezane vesti

Krajinović rekao kraj: Ponosan sam na svojih pet ATP finala

Krajinović rekao kraj: Ponosan sam na svojih pet ATP finala

Sportski žurnal pre 31 dana
Krajinović rekao kraj: Ponosan sam na svojih pet ATP finala. Srpski teniser Filip Krajinović saopštio je danas da je završio igračku karijeru. Krajinović je poslednji meč u karijeri odigrao jutros u prvom kolu kvalifikacija za poslednji grend slem… »
Gotovo je, odustajem Filip Krajinović završio igračku karijeru

Gotovo je, odustajem Filip Krajinović završio igračku karijeru

Dnevnik pre 31 dana
Srpski teniser Filip Krajinović saopštio je danas da je završio igračku karijeru. Krajinović je poslednji meč u karijeri odigrao jutros u prvom kolu kvalifikacija za poslednji grend slem turnir sezone, US Open. On je u prvom kolu kvalifikacija za US… »
Filip Krajinović i zvanično završio karijeru: Oprostio se od tenisa emotivnom porukom FOTO

Filip Krajinović i zvanično završio karijeru: Oprostio se od tenisa emotivnom porukom FOTO

Nova pre 31 dana
: Filip Krajinović, srpski teniser, i zvanično je završio igračku karijeru. On se oprostio od tenisa otvorenim pismom nakon eliminacije u prvom kolu kvalifikacije za US Open. „Zdravo svima, Potičem iz malog grada na severu Srbije, Sombora. Tenis je… »
Filip Krajinović završio tenisku karijeru

Filip Krajinović završio tenisku karijeru

Danas pre 31 dana
Srpski teniser Filip Krajinović završio je profesionalnu igračku karijeru. On se navijačima obratio emotivnom porukom na Instagramu. „Zdravo svima, Potičem iz malog grada na severu Srbije, Sombora. Tenis je u mojoj porodici uvek bio deo… »

Vesti dana »