Повезане вести
Приштина продужила притвор осумњиченима за „случај Бањска“
Инсајдер 20.08.2024
Основни суд у Приштини продужио је у уторак 20. априла притвор за 60 дана Владимиру Толићу, Благоју Спасојевићу и Душану Максимовићу, који су осумњичени за напад на Косовску полицију у селу Бањска у септембру прошле године. 'По… »
Још два месеца притвора тројици Срба ухапшених након оружаног сукоба у Бањској
Нови магазин 20.08.2024
Основни суд у Приштини продужио је данас притвор за још два месеца Владимиру Толићу, Благоју Спасојевићу и Душану Максимовићу, који су осумњичени за "терористички напад на полицију у Бањској" у септембру прошле године. "По… »
Продузен притвор за још два месеца тројици Срба ухапшених у Бањској
РТВ 20.08.2024
ПРИШТИНА - Суд у Приштини продужио је меру притвора за још два месеца тројици Срба - Владимиру Толићу, Благоју Спасојевићу и Душану Максимовићу, који су ухапшени након сукоба у Бањској у септембру прошле године. Адвокат… »
Продужен притвор за још два месеца тројици Срба ухапшених у Бањској
Еуроневс 20.08.2024
Суд у Приштини продужио је меру притвора за још два месеца тројици Срба - Владимиру Толићу, Благоју Спасојевићу и Душану Максимовићу који су ухапшени након сукоба у Бањској у септембру прошле године. Адвокат ухапшеног Владимира… »
Вести дана »
Ђедовић Хандановић: У току ове недеље биће испоручено 85.000 тона нафте НИС-у, Рафинерија почиње са радом 16. јануара
Данас пре 26 минутајош 28 повезаних
Републички штаб: Реаговали смо брже него најразвијеније земље, држава је уз грађане, само стрпљиво
Бета пре 31 минутајош 45 повезаних
Ванредна ситуација у 10 општина, премијер Мацут обилази угрожена подручја
РТС пре 1 минутјош 91 повезана
Трамп: Без мене би Русија већ заузела целу Украјину, НАТО се ослања на САД
Блиц пре 1 сатјош 54 повезане





