Povezane vesti
FSB priveo naučnika zbog sumnje na veleizdaju
B92 20.08.2024
Ruski FSB priveo je naučnika u Moskvi pod sumnjom za veleizdaju, navodi se u saopštenju obaveštajne službe. FSB nije imenovao naučnika za kojeg je rekao da je izvršio napade uskraćivanjem usluge (DDoS) na ključnu infrastrukturu u ime ukrajinskih… »
Ruski FSB uhapsio naučnika zbog sumnje na veleizdaju
N1 Info 20.08.2024
Podeli : Ruski FSB je uhapsio naučnika u Moskvi zbog sumnje na veleizdaju, objavila je obavjštajna služba u saopštenju. FSB nije imenovao naučnika za koga je rečeno da je izveo napade onemogućavanjem pružanja usluge (DDoS) na ključnu… »
Ruski FSB pritvorio naučnika zbog sumnje na izdaju
Al Jazeera 20.08.2024
Ruska obavještajna agencija je kazala da je naučnik slao novac ukrajinskoj vojsci te prikupljao informacije o ruskim oružanim snagama. Ruski FSB je pritvorio naučnika u Moskvi zbog sumnje na izdaju, objavila je obavještajna služba u saopćenju… »
Vesti dana »

Blokada Brankovog mosta u Beogradu, na poziv studenata: "Svi do mosta, jer je dosta"
Insajder pre 35 minutajoš 21 povezana

Još tri osobe preminule nakon povreda u požaru u domu za stare kod Beograda
Slobodna Evropa pre 1 satjoš 22 povezane

BFMI: Vučićev plan se odvija ispred nosa EU – govore o slobodama medija, a novinaru zabranjeno izveštavanje
N1 Info pre 2 satajoš 26 povezanih

Bruka u Beloj kući: Zvaničnici u grupnom ćaskanju planirali napad na Jemen, a sve slučajno video novinar
BBC News pre 2 satajoš 25 povezanih