Povezane vesti

Aleksandar Atanasijević potpisao za Olimpijakos

Aleksandar Atanasijević potpisao za Olimpijakos

Politika pre 29 dana
ATINA - Srpski odbojkaš Aleksandar Atanasijević potpisao je za Olimpijakos, saopštio je danas atinski klub. Kako je saopšteno, Atanasijević (32) je sa čelnicima Olimpijakosa potpisao dvogodišnji ugovor. Atanasijević je klupsku karijeru započeo u… »
Atanasijević potpisao za Olimpijakos

Atanasijević potpisao za Olimpijakos

Sportski žurnal pre 28 dana
Posle Olimpijskih igara u Parizu završio je reprezentativnu karijeru. Srpski odbojkaš Aleksandar Atanasijević (32) potpisao je za Olimpijakos, saopštio je atinski klub. Atanasijević je sa čelnicima Olimpijakosa potpisao dvogodišnji ugovor… »
"Spreman sam, jedva čekam da zaigram pred navijačima": Atanasijević oblači crveno - beli dres

"Spreman sam, jedva čekam da zaigram pred navijačima": Atanasijević oblači crveno - beli dres

Večernje novosti pre 28 dana
Odbojkaški reprezentativac Srbije, Aleksandar Atanasijević pronašao je novi klub. FOTO: EPA-EFE/LORIS CERQUIGLINI Srpski odbojkaš Aleksandar Atanasijević potpisao je za Olimpijakos, saopštio je danas atinski klub. Kako je saopšteno, Atanasijević… »
Atanasijević u crveno-belom

Atanasijević u crveno-belom

B92 pre 28 dana
Odnedavno penzionisani odbojkaški reprezentativac Srbije Aleksandar Atanasijević pronašao je novi klub. Nastaviće klupsku karijeru u Olimpijakosu, sa kojim je potpisao ugovor nakon Olimpijskih igara u Parizu. On će u Pirej stići nakon što je igrao… »
Atanasijević potpisao za Olimpijakos

Atanasijević potpisao za Olimpijakos

Sport klub pre 28 dana
Doskorašnji reprezentativac Srbije u odbojci Aleksandar Atanasijević potpisao je ugovor sa Olimpijakosom. U klub iz Pireja došao je iz Kine, gde je osvojio državno prvenstvo u ekipi Šangaja. „Osećam se fantastično! Konačno sam se odmorio posle… »

Vesti dana »