Povezane vesti

"Imam rak dojke, idem na operaciju": Slavna glumica podelila tužne vesti, počinje borbu

"Imam rak dojke, idem na operaciju": Slavna glumica podelila tužne vesti, počinje borbu

Mondo pre 28 dana
Glumica Danijel Fišel otkrila je da joj je dijagnostifikovan karcinom dojke. Glumica Danijela Fišel, poznata glumica i zvezda serije "Dečak upoznaje svet", podelila je na društvenim mrežama loše vesti koje se tiču njenog zdravlja. Ona je u svom… »
"Imam rak" Glumica iz serije koju svi obožavaju otkrila potresne vesti: "Srećna sam što sam prihvatila taj pregled"

"Imam rak" Glumica iz serije koju svi obožavaju otkrila potresne vesti: "Srećna sam što sam prihvatila taj pregled"

Kurir pre 28 dana
Glumica Danijel Fišel, zvezda hit-serije iz devedesetih "Dečak upoznaje svet", objavila je potresnu vest. "Nedavno mi je dijagnostikovan DCIS, što je skraćenica za ductal carcinoma in situ, što je oblik raka dojke", rekla je u svom podkastu. "Jako je… »
Zvezda serije devedesetih saopštila da ima rak

Zvezda serije devedesetih saopštila da ima rak

B92 pre 28 dana
Glumica Danijel Fišel saopštila je da ima rak. Zvezda serije devedesetih "Dečak upoznaje svet", Danije Fišel (43), saopštila je da ima rak. "Nedavno mi je dijagnostikovan DCIS, što je skraćenica za duktalni karcinom in situ, što je oblik raka… »

Vesti dana »