Povezane vesti

Nestrpljenje vozača vodi u smrt na pružnom prelazu

Nestrpljenje vozača vodi u smrt na pružnom prelazu

Politika pre 27 dana
Dug period do nailaska voza, kvar na uređaju, žurba ili neznanje su razlozi zbog kojih mnogi veruju da mogu da na nebezbedan način pređu šine pre nailaska lokomotive. U dve nesreće koje su se ove godine dogodile na pružnim prelazima u našoj zemlji… »
Majka stradale dece došla iz Italije: Porodica brata (12) i sestre (14) koje je ubio voz sprema sahranu, najmlađa sestra u…

Majka stradale dece došla iz Italije: Porodica brata (12) i sestre (14) koje je ubio voz sprema sahranu, najmlađa sestra u…

Blic pre 27 dana
Sahrana mališana koji su stradali na pružnom prelazu u mestu Petka kod Lazarevca, održaće se sutra u 13 časova, neutešna porodica uveliko priprema sve za sahranu, a kako saznajemo, njihov otac Milan D. na nogama nosi sav teret otkad je izgubio svoje… »
"Deca non-stop zovu, ne veruju da njihovih drugara više nema" Stradali pred polazak u školu, sutra sahrana mališana, tuga u…

"Deca non-stop zovu, ne veruju da njihovih drugara više nema" Stradali pred polazak u školu, sutra sahrana mališana, tuga u…

Kurir pre 27 dana
Sahrana mališana koji su stradali na pružnom prelazu u mestu Petka kod Lazarevca, održaće se sutra u 13 časova, neutešna porodica uveliko priprema sve za sahranu, a kako saznajemo, njihov otac Milan D. na nogama nosi sav teret otkad je izgubio svoje… »
"Svi se pripremamo za to, to su bila deca za primer": Sutra sahrana mališana koji su stradali kod Lazarevca

"Svi se pripremamo za to, to su bila deca za primer": Sutra sahrana mališana koji su stradali kod Lazarevca

Mondo pre 27 dana
Mališani koji su poginuli na pružnom prelazu kod Lazarevca, biće sahranjeni u četvrtak. Mališani starosti 12 i 14 godina koji su poginuli na pružnom prelazu u mestu Petka kod Lazarevca, biće sahranjeni u četvrtak, a njihov otac Milan D. na nogama… »
"Kao da ih još čujem kako se igraju po dvorištu" Prabaka stradalih mališana utučena: Umesto meni, spremamo deci sahranu

"Kao da ih još čujem kako se igraju po dvorištu" Prabaka stradalih mališana utučena: Umesto meni, spremamo deci sahranu

Kurir pre 27 dana
"Ne može se rečima opisati ovo, samo razmišljam što nije stao, da mi bar deca ostanu živa...", reči su prabake stradale dece iz Lukavice kod Lazarevca. Svi iz porodicu su, kako kaže, na lekovima zbog nesreće koja ih je zavila u crno. Tuga u selu… »
"Idem da vidim moju: Decu!" Otac brata i sestre koji su poginuli u Lazarevcu skrhan od bola, oglasila se prabaka stradalih…

"Idem da vidim moju: Decu!" Otac brata i sestre koji su poginuli u Lazarevcu skrhan od bola, oglasila se prabaka stradalih…

Blic pre 27 dana
"To samo on zna zašto je uradio. Ako nije video signalizaciju zašto bar nije stao, da mi bar deca ostanu živa. Deca od 12 i 14 godina", u suzama za "Blic" priča prababa M.D. (12) i M.D. (14), brata i sestre koji su poginuli u ponedeljak u… »
"I dalje ih čujem kako se igraju po dvorištu": Oglasila se prabaka dece koja su poginula kod Lazarevca

"I dalje ih čujem kako se igraju po dvorištu": Oglasila se prabaka dece koja su poginula kod Lazarevca

Mondo pre 27 dana
Oglasila se prabaka dece koja su poginula u nesreći kod Lazarevca. "To samo on zna zašto je uradio. Ako nije video signalizaciju zašto bar nije stao, da mi bar deca ostanu živa. Deca od 12 i 14 godina", u suzama priča prababa M. D. (12) i M. D. (14)… »
Nebezbedni prelazi ili neodgovorni vozači: Da li je nesreća na pruzi kod Lazarevca mogla da se izbegne?

Nebezbedni prelazi ili neodgovorni vozači: Da li je nesreća na pruzi kod Lazarevca mogla da se izbegne?

Telegraf pre 27 dana
Bez reči ostali su meštani Petke juče kada je putnički voz, koji je išao iz Prijepolja, naleteo na taksi vozilo. Stradali su – brat i sestra od 12 i 14 godina, vozač taksija, a otac dece je teško povređen. Tragedija na pruzi kod Lazarevca, kada… »
"Imaju bolesnu sestricu na operaciji u Italiji": Kum dece koja su poginula u nesreći u Lazarevcu otkriva gde je njihova majka

"Imaju bolesnu sestricu na operaciji u Italiji": Kum dece koja su poginula u nesreći u Lazarevcu otkriva gde je njihova majka

Blic pre 28 dana
"Poginula su deca koja su za primer. Anđeli. Baka ih je odgajila. Oni imaju još jednu sestricu koja je u Italiji poslednjih par godina. Uradila je transplantaciju jetre, majka je sa njom", priča za "Blic" Radoslav, kum mališana koji su u ponedeljak… »
Nesreće na pružnim prelazima: Problem signalizacije ili bahatosti vozača?

Nesreće na pružnim prelazima: Problem signalizacije ili bahatosti vozača?

Danas pre 28 dana
Prilikom nesreće na pružnom prelazu u mestu Petka kod Lazarevca, vozač je juće, ne poštujući saobraćajnu signalizaciju, prošao na crveno svetlo, nakon čega je na njegov automobil naleteo putnički voz. Tri osobe su poginule, dok je jedna teško… »

Vesti dana »