Povezane vesti

"Znam za brojne skandale, sve će se čuti!" Nova učesnica Elite 8 će mnogima pomrsti konce: Družila sam se...

"Znam za brojne skandale, sve će se čuti!" Nova učesnica Elite 8 će mnogima pomrsti konce: Družila sam se...

Kurir pre 27 dana
Ivana Keneški iz Beograda, koja ima samo 19 godina, jedno je od novih lica koje ćemo uskoro gledati u rijalitiju "Elita 8". Sa početkom nove sezone 7. septembra, u 21 sat, spekulacije o novim učesnicima rastu, a Ivana je već izazvala veliku pažnju… »
(Video) Budući zadrugari napravili kolaps na dedinju: Spremni da naprave haos u "Eliti", a ona se već naoštrila: "Najveća…

(Video) Budući zadrugari napravili kolaps na dedinju: Spremni da naprave haos u "Eliti", a ona se već naoštrila: "Najveća…

Blic pre 27 dana
Najpopularniji rijaliti format na ovim prostorima "Zadruga 8 Elita" startuje za skoro dve nedelje, a brojni učesnici pojavili su se ispred zgrade televizije Pink. Neki od učesnika koji su danas došli da snime profil za ulazak u novu sezonu rijalitija… »
(Video) Ona je nova učesnica "elite 8": Ivana (19) hoće da postane poznata! Spremna da raskrinka sve: "Znam za brojne…

(Video) Ona je nova učesnica "elite 8": Ivana (19) hoće da postane poznata! Spremna da raskrinka sve: "Znam za brojne…

Blic pre 27 dana
Svi sa nestrpljenjem čekaju početak nove sezone rijaliti programa "Zadruga 8 elita", a Milica Mitrović je otkrila da će rijaliti početi 7. septembra u 21 sat. Brojni učesnici su se danas pojavili ispred zgrade televizije Pink, a među njima našla… »
Oglasila se Marija Kulić i otkrila da li ulazi u elitu 8: "Glava mi je prebukirana, znam da me ljudi vole"

Oglasila se Marija Kulić i otkrila da li ulazi u elitu 8: "Glava mi je prebukirana, znam da me ljudi vole"

Blic pre 27 dana
Kroz domaće medije pronela se vest da su Marija i Miljana Kulić bile na pregovorima sa čelnim ljudima televizije Pink u vezi sa ulaskom u novu sezonu rijalitija "Elita". Rijaliti učesnica Marija Kulić u razgovoru za “Super TV“ otkrila je kako je… »
Rijaliti ne može bez kulića! Pregovaraju za ulazak u Elitu 8?! Sprema se haos!

Rijaliti ne može bez kulića! Pregovaraju za ulazak u Elitu 8?! Sprema se haos!

Kurir pre 27 dana
Rijaliti sezona na Pink televiziji ne može da prođe bez članova porodice Kulić! Kako saznajemo, "krčka" se veliki povratak Miljane Kulić, koja je u prethodnoj sezoni bila diskvalifikovana pred sam kraj, ali i njene majke Marije! Miljana i Marija su… »
Miljana i Marija pregovaraju za ulazak u elitu 8: Kulićke uhvaćene ispred zgrade Pinka: Sprema se haos

Miljana i Marija pregovaraju za ulazak u elitu 8: Kulićke uhvaćene ispred zgrade Pinka: Sprema se haos

Blic pre 27 dana
Verovatnoća da nova sezona rijalitija televizije Pink počne bez članova porodice Kulić ravna je nuli, sudeći po najnovijim informacijama koji prenose mediji. "Elita 8" startuje 7. septembra u 21 čas, kada će se na velelepno imanje u Šimanovcima… »

Vesti dana »