Povezane vesti

Počeo 7. Dunav Film Fest: Glumac Vojin Ćetković svečano otvorio festival

Počeo 7. Dunav Film Fest: Glumac Vojin Ćetković svečano otvorio festival

Nedeljnik pre 27 dana
Projekcijom filma „Bauk“ reditelja Gorana Radovanovića, uz prisustvo filmske ekipe, svečano je otvoren 7. Dunav Film Fest u Malom gradu Smederevske tvrđave. Festival je svečano otvorio glumac Vojin Ćetković, a ceremoniju otvaranja upotpunio je… »
Svetska festivalska premijera filma „Dunav je moje more“ Lazara Bodrože na zatvaranju 7. Dunav film festa

Svetska festivalska premijera filma „Dunav je moje more“ Lazara Bodrože na zatvaranju 7. Dunav film festa

Nedeljnik pre 27 dana
Svetska festivalska premijera filma “Dunav je moje more“ reditelja Lazara Bodrože biće održana u nedelju, 25. avgusta u 20 časova u Malom gradu Smederevske tvrđave na zatvaranju 7. Dunav Film Festa. Pre projekcije filma biće uručene nagrade… »
Svetska festivalska premijera filma "Dunav je moje more" sa Darkom Perićem na zatvaranju 7. Dunav film festa

Svetska festivalska premijera filma "Dunav je moje more" sa Darkom Perićem na zatvaranju 7. Dunav film festa

Telegraf pre 27 dana
U pitanju je film reditelja Lazara Bodrože. Svetska festivalska premijera filma “Dunav je moje more" reditelja Lazara Bodrože biće održana u nedelju, 25. avgusta u 20 časova u Malom gradu Smederevske tvrđave na zatvaranju 7. Dunav Film Festa. Pre… »
Počeo 7. Dunav Film Fest: Vojin Ćetković svečano otvorio festival

Počeo 7. Dunav Film Fest: Vojin Ćetković svečano otvorio festival

Telegraf pre 27 dana
Dunav Film Fest je takmičarskog karaktera, a nagradu Dunavska lađa dodeliće stručni žiri. Projekcijom filma „Bauk“ reditelja Gorana Radovanovića, uz prisustvo filmske ekipe, svečano je otvoren 7. Dunav Film Fest u Malom gradu Smederevske… »

Vesti dana »