Povezane vesti

„Ovako nešto se ne može zaboraviti“: Sloboda Mićalović rođendan dočekala na sceni, nije krila uzbuđenje VIDEO

„Ovako nešto se ne može zaboraviti“: Sloboda Mićalović rođendan dočekala na sceni, nije krila uzbuđenje VIDEO

Nova pre 27 dana
: Glumica Sloboda Mićalović danas slavi svoj 43. rođendan. Sloboda Mićalović je na Instagramu objavila snimak sa predstave koju je odigrala sinoć i otkrila zbog čega je ona za nju posebna. Naime, glumica je svoj rođendan dočekala na sceni, a… »
(Video) "ovako nešto se nikada ne može zaboraviti": Sloboda Mićalović dočekala rođendan na sceni - Pokazala kako su je…

(Video) "ovako nešto se nikada ne može zaboraviti": Sloboda Mićalović dočekala rođendan na sceni - Pokazala kako su je…

Blic pre 27 dana
Glumica Sloboda Mićalović danas proslavlja svoj 43. rođendan. Sloboda Mićalović objavila je na svom Instagram nalogu snimak sa sinoćne predstave i otkrila da je rođendan dočekala na sceni. - Sinoć se dogodila magija. Nisam nikada zamišljala da… »
(Foto) evo koliko godina je napunila Sloboda Mićalović: Koleginica joj se javno obratila: "Ja ti računam samo 25"

(Foto) evo koliko godina je napunila Sloboda Mićalović: Koleginica joj se javno obratila: "Ja ti računam samo 25"

Blic pre 27 dana
Glumica Sloboda Mićalović danas ima veliki povod za slavlje. Naime, lepa glumica danas je napunila 43 godine. Sloboda je dobila bezbroj čestitki, a jedna je privukla veliku pažnju. Njena koleginica i prijateljica Ana Franić je na svom Instagram… »
Znate li koliko godina ima Sloboda Mićalović? Glumica slavi rođendan, a mnogi u neverici kad su videli broj

Znate li koliko godina ima Sloboda Mićalović? Glumica slavi rođendan, a mnogi u neverici kad su videli broj

Mondo pre 27 dana
Lepa Sloboda Mićalović danas 21. avgusta slavi rođendan povodom čega se oglasila na društvenim mrežama. Jedna od naših najistaknutijih i najlepših glumica, Sloboda Mićalović, koju smo zavoleli kroz brojne uloge koje je maestralno odigrala kako… »
Slavlje u domu Slobode Mićalović: Glumica u kasne sate podelila objavu, čestitke pljušte: "Možemo mi to!"

Slavlje u domu Slobode Mićalović: Glumica u kasne sate podelila objavu, čestitke pljušte: "Možemo mi to!"

Telegraf pre 27 dana
Preporučujemo. Sloboda Mićalović oglasila se u kasne sate, posebnim povodom. Naša istaknuta glumica danas, 21. avgusta, proslavlja 43. rođendan, a na svom Instagram profilu podelila je predivnu fotografiju. Na nebu se ukazalo srce, što je glumica… »

Vesti dana »