Povezane vesti

Mitrović: Ambijent je u Partizanu pre bio bolji, žao mi je što neće biti navijača

Mitrović: Ambijent je u Partizanu pre bio bolji, žao mi je što neće biti navijača

Politika pre 27 dana
Fudbaler Genta Stefan Mitrović rekao je pred dvomeč sa vicešampionom Srbije u plej-ofu Lige konferencija da svi znaju da je on navijač Crvene zvezde, da je ranije ambijent u Partizanu bio bolji i istakao da mu je žao što sutra neće biti publike… »
Aleksandar Stanojević poručio: "Aldo Kalulu je kažnjen i nije u konkurenciji za tim"

Aleksandar Stanojević poručio: "Aldo Kalulu je kažnjen i nije u konkurenciji za tim"

Telegraf pre 27 dana
Jasan je trener crno-belih. Fudbaleri Partizana nisu najbolje startovali u Evropi, pošto su ispali od Dinamo Kijeva u Ligi šampiona, a onda i od Lugana u Ligi Evrope, dok ih sada čeka meč protiv Genta u kvalifikacijama za Ligu konferencija. Pred ovaj… »
Mitrović: Ambijent je u Partizanu pre bio bolji, žao mi je što neće biti navijača

Mitrović: Ambijent je u Partizanu pre bio bolji, žao mi je što neće biti navijača

Sportski žurnal pre 26 dana
Utakmica će se sutra od 20.15 igrati bez prisustva publike zbog kazne koju je Partizanu izrekla Evropska fudbalska unija. Fudbaler Genta Stefan Mitrović rekao je pred dvomeč sa vicešampionom Srbije u plej-ofu Lige konferencije da svi znaju da je on… »
Gent oslabljen u Humskoj, Mitrović bez posebnog motiva: "Svi znaju da navijam za Zvezdu..."

Gent oslabljen u Humskoj, Mitrović bez posebnog motiva: "Svi znaju da navijam za Zvezdu..."

Sportske.net pre 27 dana
Trener belgijske ekipe Vuter Vranken otkrio je na konferenciji za medije da neće moći da računa na dvojicu važnih fudbalera, Cujošija Vatanabea zbog bolesti, te Hjun-seok Honga zbog potencijalnog transfera. Radi se o igračima koji su u dosadašnjem… »
Stefan Mitrović: Svi znaju da sam navijač Zvezde, ali…

Stefan Mitrović: Svi znaju da sam navijač Zvezde, ali…

Sport klub pre 27 dana
Fudbaler Genta Stefan Mitrović rekao je pred dvomeč sa vicešampionom Srbije u plej-ofu Lige konferencija da svi znaju da je on navijač Crvene zvezde, da je ranije ambijent u Partizanu bio bolji i istakao da mu je žao što neće biti publike. Bivši… »
Mario Jurčević odlično se uklopio s novim saigračima Partizana: Želimo da uđemo u grupnu fazu Lige konferencija

Mario Jurčević odlično se uklopio s novim saigračima Partizana: Želimo da uđemo u grupnu fazu Lige konferencija

Dnevnik pre 27 dana
Fudbaler Partizana Mario Jurčević izjavio je danas da ekipa želi da uđe u grupnu fazu Lige konferencija i dodao da se odlično uklopio sa novim saigračima. Fudbaleri Partizana dočekaće sutra od 20.15 časova ekipu Genta u prvom meču plej-ofa Lige… »
Mitrović upitan da li je Partizan dodatni motiv: "Nikad nisam debitovao za Zvezdu"

Mitrović upitan da li je Partizan dodatni motiv: "Nikad nisam debitovao za Zvezdu"

B92 pre 27 dana
Fudbaler Genta Stefan Mitrović kaže da neće biti dodatno motivisan u duelu sa Partizanom. Bivši reprezentativac Srbije je prošao mlađe kategorije Crvene zvezde, a na konferenciji uoči prvog meča poslednjeg kola kvalifikacija za Ligu konferencije… »
Trener Genta govorio i o uticaju Grobara na mečeve Partizana

Trener Genta govorio i o uticaju Grobara na mečeve Partizana

Sport klub pre 27 dana
Trener Genta Vauter Vranken rekao je pred dvomeč protiv Partizana u plej-ofu Lige konferencija da će njegova ekipa igrati protiv dobrog tima koji se sjajno brani i ima jak individualni kvalitet. „Igramo protiv veoma dobrog tima koji se sjajno brani i… »
Partizan se vraća na RTS! A gde ćemo TSC da gledamo?

Partizan se vraća na RTS! A gde ćemo TSC da gledamo?

Sportske.net pre 27 dana
Dobra vest za navijače Partizana pred prvi meč sa belgijskim Gentom u plej-ofu kvalifikacija za Ligu konferencija. Za razliku od dvomeča sa Luganom, kada RTS nije prenosio ni te Partizanove utakmice, ali ni mečeve Vojvodine i Maribora, ovoga puta se… »
Gent nije stigao u Beograd: Panika pred meč sa Partizanom, sve se pomera zbog problema sa letom!

Gent nije stigao u Beograd: Panika pred meč sa Partizanom, sve se pomera zbog problema sa letom!

Mondo pre 27 dana
Gent je u velikim problemima pred mečeve sa Partizanom. Muke za Gent pred meč sa Partizanom! Belgijanci u Beogradu igraju pred praznim tribinama od 20:15, ali još nisu stigli u Srbiju! Let im je odložen, pa će kompletan nihov plan biti pomeren… »
Stanojević "zagrmeo" pred gent: "Zašto za njega pitate? Ja pravim tim", Grimaldo i Saldanja spremni

Stanojević "zagrmeo" pred gent: "Zašto za njega pitate? Ja pravim tim", Grimaldo i Saldanja spremni

Dnevnik pre 27 dana
Aleksandar Stanojević se obratio medijima pred prvi meč plej-ofa kvalifikacija za Ligu konferencija koji crno-beli igraju protiv belgijskog Genta. Trener Partizana Aleksandar Stanojević je izneo očekivanja pred meč sa Gentom. "Čeka nas nova evropska… »
Problemi Partizanovog rivala - Gent kasni u Beograd

Problemi Partizanovog rivala - Gent kasni u Beograd

B92 pre 27 dana
Fudbaleri Partizana i Genta sastaju se u Beogradu u četvrtak od 20.15 u prvoj utakmici plej-ofa za Ligu konferencije. Međutim, ne ide sve po planu po belgijskog predstavnika, koji još uvek nije stigao u Srbiju. Došlo je do odlaganja njihovog leta za… »
Jurčević: Znam gde sam došao i šta šef želi

Jurčević: Znam gde sam došao i šta šef želi

Sportski žurnal pre 27 dana
Slovenac oduševljen Partizanom i s optimizmom iščekuje sutrašnji duel s Gentom. Fudbaleri Partizana dočekaće sutra od 20.15 časova Gent u prvom meču plej-ofa Lige konferencija. Novopridošli Mario Jurčević optimistično iščekuje meč, iako bez… »
Jurčević: "Partizan je najveći klub u mojoj karijeri"

Jurčević: "Partizan je najveći klub u mojoj karijeri"

B92 pre 27 dana
Levi bek Partizana Mario Jurčević izjavio je da ekipa želi da uđe u grupnu fazu Lige konferencija i dodao da se odlično uklopio sa novim saigračima. Fudbaleri Partizana dočekaće u četvrtak od 20.15 časova ekipu Genta u prvom meču plej-ofa Lige… »
Stanojević pred Gent najmanje o protivnku - Šta je sa Kalulom, Kovačem, Romanićem i Saldanjom?

Stanojević pred Gent najmanje o protivnku - Šta je sa Kalulom, Kovačem, Romanićem i Saldanjom?

Sportske.net pre 27 dana
Fudbaleri Partizana u četvrtak od 20.15 sati pred praznim tribinama stadiona u Humskoj dočekuju belgijski Gent u prvom meču plej-ofa za plasman u Ligu konferencija. Pred duel sa Belgijancima konferenciju za medije održao je trener Partizana Aleksandar… »
Ovaj igrač je velika želja stanojevića: Trener Partizana izrazio oduševljenje napadačem koji je veoma blizu crno-belih…

Ovaj igrač je velika želja stanojevića: Trener Partizana izrazio oduševljenje napadačem koji je veoma blizu crno-belih…

Hot sport pre 27 dana
„Romanić je igrač koji ima karakter, naše gore je list.“ Partizan se sprema za nadolazeći evropski izazov, gde će se susresti s Gentom u kvalifikacijama za Ligu konferencija. Ova utakmica će odlučiti da li će crno-beli uspeti da se plasiraju u… »
Stanojević se nada dobrom rezultatu protiv Genta u plej ofu Lige Konferencija

Stanojević se nada dobrom rezultatu protiv Genta u plej ofu Lige Konferencija

Radio sto plus pre 27 dana
“Čeka nas vrlo važna utakmica, nažalost bez navijača. Svi osećamo veliku žal zbog toga, ali svi smo spremni i zdravi. Nemamo kadrovskih problema tako da izlazimo u najjačem sastavu i nadamo se dobrom rezultatu”, rekao je Stanojević na… »
Saldanja je problem, a rešenje - bivši napadač Crvene zvezde! Aleksandar Stanojević otkrio, sprema se transfer

Saldanja je problem, a rešenje - bivši napadač Crvene zvezde! Aleksandar Stanojević otkrio, sprema se transfer

Mondo pre 27 dana
Aleksandar Stanojević ima jednu veliku želju - Lazara Romanića. Aleksandar Stanojević je na konferenciji za medije pred meč sa Gentom u kvalifikacijama za Ligu konferencija otkrio da je van konkurencije za ovaj meč Aldo Kalulu koji je suspendovan… »
Stanojević jasan pred Gent: "Igrači su svesni značaja, loše smo krenuli u Evropi..."

Stanojević jasan pred Gent: "Igrači su svesni značaja, loše smo krenuli u Evropi..."

Telegraf pre 27 dana
Govorio je i o sastavu, statusu Kalulua i Saldanji... Fudbaleri Partizana u četvrtak dočekuju ekipu Genta od 20.15, u okviru prvog meča plej-ofa za Ligu konferencija. Meč će se zbog kazne crno-belih, igrati pred praznim tribinama, a očekivanja je… »
Stanojević o detetu Zvezde koje se povezuje s Partizanom: "On je lično moja želja, naše je gore list..."

Stanojević o detetu Zvezde koje se povezuje s Partizanom: "On je lično moja želja, naše je gore list..."

Telegraf pre 27 dana
Partizan će pokušati da ga dovede. Fudbaleri Partizana pred sobom imaju novi duel u Evropi, pošto će igrati protiv Genta u okviru kvalifikacija za Ligu konferencija, od čega će zavisiti i da li će igrati u grupnoj fazi ove sezone. Težak zadatak… »

Vesti dana »