Povezane vesti

Američka glumica stigla u Sarajevo, a svi gledaju u jedno: Omiljena slatkica sa 60 "presadila" lik žene od 30

Američka glumica stigla u Sarajevo, a svi gledaju u jedno: Omiljena slatkica sa 60 "presadila" lik žene od 30

Mondo pre 27 dana
Meg Rajan, jedna od omiljenih glumica, došla je na Sarajevo film festival posebnim povodom. Holivudska glumica Meg Rajan (62), poslednjih godina retko se pojavljuje u javnosti, a kao razlog tome mnogi navode njeno lice koje je "unakazila" estetskim… »
Meg Rajan uručeno Počasno Srce Sarajeva: "Ovaj festival je primer kako zajednica može biti jedinstvena, da su umetnost i…

Meg Rajan uručeno Počasno Srce Sarajeva: "Ovaj festival je primer kako zajednica može biti jedinstvena, da su umetnost i…

Blic pre 27 dana
Glumici Meg Rajan, u znak priznanja za izvanredan doprinos filmskoj umetnosti sinoć je uručeno je Počasno Srce Sarajeva na Sarajevo Film Festivalu. „Hvala vam mnogo. Tako sam srećna što sam ovde. Hvala Sarajevo Film Festivalu i svima vama što ste… »
Meg Rajan uručena nagrada "Srce Sarajeva": "Srećna sam što sam ovde"

Meg Rajan uručena nagrada "Srce Sarajeva": "Srećna sam što sam ovde"

Telegraf pre 27 dana
"Vi ste dokaz da je različitost moć i da nas umetnost sve povezuje", rekla je Rajan. Američkoj glumici i rediteljki Meg Rajan uručena je nagrada "Srce Sarajeva" za izuzetan doprinos filmskoj umetnosti na Sarajevo film festivalu (SFF). Rajan je pre… »

Vesti dana »