Povezane vesti

Američkom influenseru ponovo uništili automobil u Zagrebu: „Da li je to zbog beogradskih tablica“ VIDEO

Američkom influenseru ponovo uništili automobil u Zagrebu: „Da li je to zbog beogradskih tablica“ VIDEO

Nova pre 27 dana
: Američki influenser Džastis Rid doživeo je još jednu neprijatnost u Zagrebu, kada mu je nepoznata osoba probušila gume automobila sa beogradskim tablicama. Džastis Rid na Balkanu se proslavio prošle godine, kada se doselio u Beograd i na… »
"Gadite mi se, sramotite Hrvatsku": Amerikanac otišao u Zagreb automobilom sa BG tablicama, doživeo užas

"Gadite mi se, sramotite Hrvatsku": Amerikanac otišao u Zagreb automobilom sa BG tablicama, doživeo užas

Mondo pre 27 dana
Amerikanac koji je popularan na društvenim mrežama, došao je u Zagreb automobilom sa beogradskim tablicama i doživeo je nešto neočekivano. Amerikanac Džastus Rid požalio se da mu je neko u Zagrebu probušio gume na automobilu. "Gadiš mi se. Ne… »
Amerikanac ponovo napadnut u Hrvatskoj zbog srpskih tablica: "Ovde sam se jedino susreo sa nasiljem" VIDEO

Amerikanac ponovo napadnut u Hrvatskoj zbog srpskih tablica: "Ovde sam se jedino susreo sa nasiljem" VIDEO

B92 pre 27 dana
Popularni TikToker iz SAD koji živi i snima na Balkanu, Džastus Rid, na svom TikTok profilu požalio se na još jedan nemili događaj sa kojim se susreo u Zagrebu. Popularnom TikTokeru nepoznati počinioci su probušili gume na automobilu sa beogradskim… »
Drugi put u šest meseci: Poznati Amerikanac koji putuje Balkanom poludeo od besa u Zagrebu "Ne znam da li si video beogradske…

Drugi put u šest meseci: Poznati Amerikanac koji putuje Balkanom poludeo od besa u Zagrebu "Ne znam da li si video beogradske…

Blic pre 27 dana
Džastis Rid , Amerikanac koji se nedavno preselio na Balkan, gde obilazi sve eks Ju republike, uglavnom kolima koja bude nostalgiju, ponovo je doživeo veliku neprijatnost u Zagrebu. Nakon što mu je pre skoro pola godine oštećen automobil sa srpskim… »
Poznati Amerikanac poludeo, uništili mu automobil u Zagrebu: "Ne znam da li si video beogradske tablice ili.."

Poznati Amerikanac poludeo, uništili mu automobil u Zagrebu: "Ne znam da li si video beogradske tablice ili.."

Telegraf pre 27 dana
Preporučujemo. Amerikanac Džestus Rejd koji se preselio na Balkan, i učestvovao u hrvatskom Supertalentu, doživeo je veliku neprijatnost u Zagrebu. Naime, kako je naveo, njemu su dva u šest meseci uništili auto, pa se jedno pita: Da li je to zbog… »

Vesti dana »