Povezane vesti

Šef izraelske vojne obaveštajne službe podneo ostavku i preuzeo odgovornost za 7. oktobar

Šef izraelske vojne obaveštajne službe podneo ostavku i preuzeo odgovornost za 7. oktobar

Politika pre 27 dana
General major Aharon Haliva, dosadašnji šef izraelske vojne obaveštajne službe, saopštio je danas da podnosi ostavku jer je odgovoran što nije upozorio na mogućnost napada palestinskog Hamasa na jug Izraela 7. oktobra. On je takođe nagovestio da… »
Šef izraelskih vojnih obaveštajaca preuzeo odgovornost za neuspeh u odbrani zemlje

Šef izraelskih vojnih obaveštajaca preuzeo odgovornost za neuspeh u odbrani zemlje

Politika pre 26 dana
TEL AVIV - Na današnjoj ceremoniji povodom svoje ostavke odlazeći šef vojne obaveštajne službe Izraela preuzeo je odgovornost za neuspehe svoje zemlje u odbrani državne granice i napada Hamasa 7. oktobra. General-major Aharon Haliva, veteran sa 38… »
Ostavka šefa izraelskih vojnih obaveštajaca, preuzeo odgovornost za neuspeh u odbrani zemlje

Ostavka šefa izraelskih vojnih obaveštajaca, preuzeo odgovornost za neuspeh u odbrani zemlje

Insajder pre 27 dana
Na ceremoniji povodom svoje ostavke održanoj u sredu, 21. avgusta, odlazeći šef vojne obaveštajne službe Izraela preuzeo je odgovornost za neuspehe zemlje u odbrani državne granice i napada Hamasa, 7. oktobra. General major Aharon Haliva, veteran sa… »
Šef obaveštajne službe podneo ostavku; "Kriv sam za 7. oktobar"

Šef obaveštajne službe podneo ostavku; "Kriv sam za 7. oktobar"

B92 pre 27 dana
Izraelski šef vojne obaveštajne službe podneo je danas ostavku, preuzimajući odgovornost za neuspeh zemlje da odbrani svoje granice u napadu Hamasa 7. oktobra 2023. godine. General-major Aharon Haliva, koji je proveo 38 godina u vojsci, najavio je… »
Šef izraelske vojne obaveštajne službe podneo ostavku: Kriv sam za 7. oktobar i napad Hamasa

Šef izraelske vojne obaveštajne službe podneo ostavku: Kriv sam za 7. oktobar i napad Hamasa

Kurir pre 27 dana
Izraelski šef vojne obaveštajne Aharon Haliva službe podneo je danas ostavku, preuzimajući odgovornost za neuspeh zemlje da odbrani svoje granice u napadu Hamasa 7. oktobra 2023. godine. General-major Aharon Haliva, koji je proveo 38 godina u vojsci… »
Šef izraelske vojne obaveštajne službe dao ostavku zbog napada Hamasa

Šef izraelske vojne obaveštajne službe dao ostavku zbog napada Hamasa

N1 Info pre 27 dana
Podeli : Šef izraelske vojne obaveštajne službe dao je ostavku preuzimajući odgovornost za neuspeh što zemlja nije odbranila svoje granice u napadu Hamasa 7. oktobra 2023. godine. General Aharon Haliva, koji je u vojsci proveo 38 godina, najavio je… »

Vesti dana »