Povezane vesti

Naneli: Ostoja, ne možeš ovo da kažeš, a da me ne plaćaš na vreme dve godine

Naneli: Ostoja, ne možeš ovo da kažeš, a da me ne plaćaš na vreme dve godine

Sportski žurnal pre 27 dana
Ovo je kleveta, jer sam postupao u samoodbrani. Malo pred ponoć predsedniku Partizana Ostoji Mijailoviću odgovorio je Džejms Naneli, osvrćući se na njegove reči od jutros da ga je fizički sukob sa Zvezdinim Stefanom Lazarevićem koštao novog… »
Nanelijeva poruka Ostoji Mijailoviću: „Ovo je kleveta, ne možeš to da kažeš, a ne plaćaš me na vreme dve godine“

Nanelijeva poruka Ostoji Mijailoviću: „Ovo je kleveta, ne možeš to da kažeš, a ne plaćaš me na vreme dve godine“

Nova pre 27 dana
: Džejms Naneli, doskorašnji košarkaš Partizana, imao je poruku za predsednika tima iz Humske, Ostoju Mijailovića. Mijailović je prethodno rekao: „Radi se o jako dobrom momku i koji je upisan u stranicama istorije Partizana. Ne smemo zaboraviti… »
Džejms Naneli odgovorio Ostoji Mijailoviću: "Ne možeš tako da pričaš, a dve godine me ne plaćaš na vreme"

Džejms Naneli odgovorio Ostoji Mijailoviću: "Ne možeš tako da pričaš, a dve godine me ne plaćaš na vreme"

Mondo pre 27 dana
Partizanov šuter oglasio se posle odlaska iz kluba i nakon oglašavanja predsednika crno-belih Ostoje Mijailovića. KK Partizan zvanično se rastao sa Džejmsom Nanelijem ove srede, posle dve godine u kojima je bio jedan od najvažnijih igrača… »
Naneli žustro reagovao: Dve godine nisam plaćen na vreme!

Naneli žustro reagovao: Dve godine nisam plaćen na vreme!

Sport klub pre 27 dana
Doskorašnji košarkaš Partizana Džejms Naneli oštro je reagovao povodom reči predsednika crno-belih Ostoje Mijailovića. Iskusni Amerikanac oglasio se na društvenoj mreži X. Povod za Nanelijeve reči bila je izjava koju je Mijailović dao u sredu… »
Izlgeda da se džejms Naneli loše rastao sa partizanom: „Niste me plaćali na vreme dve godine“

Izlgeda da se džejms Naneli loše rastao sa partizanom: „Niste me plaćali na vreme dve godine“

Hot sport pre 26 dana
Naneli u poslednje vreme ispoljava dosta burne reakcije na društvenim mrežama! Džejms Naneli se večeras oglasio na svom nalogu na mreži „X“ povodom današnje zvanične objave kluba kojom je potvrđen njegov rastanak sa crno-belima. Ova objava… »
Naneli se obratio Ostoji Mijailoviću: "Ne možeš ovo da kažeš, a dve godine me ne plaćaš na vreme"

Naneli se obratio Ostoji Mijailoviću: "Ne možeš ovo da kažeš, a dve godine me ne plaćaš na vreme"

Telegraf pre 27 dana
Ovo će izazvati buru. Džejms Naneli je ove srede i zvanično precrtan kada je u pitanju KK Partizan, koji se oglasio na mrežama i zahvalio mu se za dve godine u klubu. Ipak, između njih stvari očigledno nisu razrešene prijateljski, što su… »

Vesti dana »