Povezane vesti

Nemanja (25) se ukrcao u autobus i nestao, njegov otac moli za pomoć: "Beograd sam okrenuo naopačke, ali nisam ga našao"…

Nemanja (25) se ukrcao u autobus i nestao, njegov otac moli za pomoć: "Beograd sam okrenuo naopačke, ali nisam ga našao"…

Kurir pre 30 dana
Nemanja Avramov (25) poslednji put je viđen sinoć, a njegov otac moli za pomoć i nada se bilo kakvoj informaciji o svom sinu. Kako kaže, on je sinoć otišao u grad poslednjim autobusom u 00.15 iz Progara i nije se vratio kući. - Navikao sam od njega… »
Očajan otac neumorno traži sina nemanju Mladić (25) iz Progara sinoć se nije vratio iz Beograda! Evo šta je imao na sebi…

Očajan otac neumorno traži sina nemanju Mladić (25) iz Progara sinoć se nije vratio iz Beograda! Evo šta je imao na sebi…

Dnevnik pre 30 dana
Nemanja Avramov (25) poslednji put je viđen sinoć, a njegov otac moli za pomoć i nada se bilo kakvoj informaciji o svom sinu. Kako kaže, on je sinoć otišao u grad poslednjim autobusom u 00.15 iz Progara i nije se vratio kući. Navikao sam od njega… »
"Beograd sam okrenuo naopačke, ali nisam ga našao": Otac neumorno traži sina Nemanju (25) koji je sinoć nestao

"Beograd sam okrenuo naopačke, ali nisam ga našao": Otac neumorno traži sina Nemanju (25) koji je sinoć nestao

Telegraf pre 30 dana
Na sebi je imao crnu pamučnu trenerku, crne najk patike i braon majicu sa tačkicama. Nemanja Avramov (25) poslednji put je viđen sinoć, a njegov otac moli za pomoć i nada se bilo kakvoj informaciji o svom sinu. Kako kaže, on je sinoć otišao u grad… »

Vesti dana »