Povezane vesti

"Željko me je četiri puta ove godine zamolio"! Džejms Naneli se opet oglasio o Partizanu

"Željko me je četiri puta ove godine zamolio"! Džejms Naneli se opet oglasio o Partizanu

Mondo pre 26 dana
Džejms Naneli otkrio o čemu je četiri puta pričao sa Željkom Obradovićem. Partizan je predstavio tim za novu sezonu, a u ekipi koju će predvoditi Željko Obradović biće čak 14 novih imena - bez Džejmsa Nanelija. Od starosedelaca tu je samo… »
"ŽOC me je barem četiri puta pitao da završim karijeru u Partizanu"

"ŽOC me je barem četiri puta pitao da završim karijeru u Partizanu"

B92 pre 26 dana
Američki košarkaš Džejms Naneli rekao je da je Željko Obradović želeo da ostane u Partizanu do penzije. Naneli i Partizan, odnosno predsednik kluba Ostoja Mijailović, imali su indirektnu, ali žustru raspravu u poslednjih nekoliko dana. Epilog je… »
„Obradović me to zamolio barem četiri puta ove godine“: Naneli otkrio šta je Željko tražio od njega

„Obradović me to zamolio barem četiri puta ove godine“: Naneli otkrio šta je Željko tražio od njega

Nova pre 26 dana
: Džejms Naneli, sada već bivši košarkaš Partizana, uvek podigne prašinu kada se oglasi na društvenim mrežama. Uradio je to dva puta u manje od 12 sati. U sredu mu se Partizan zahvalio na svemu čime je potvrđeno da neće biti deo tima u… »
Navijači su uz Nanelija: Bivši košarkaš Partizana otkrio šta ga je Žoc zamolio više puta prošle sezone! (foto)

Navijači su uz Nanelija: Bivši košarkaš Partizana otkrio šta ga je Žoc zamolio više puta prošle sezone! (foto)

Hot sport pre 26 dana
Obradović je hteo da Naneli završi karijeru u dresu Partizana! Medijska pažnja se usmerila košarkaša Džejmsa Nanelija, kojem su crno-beli u sredu zvanično izrekli zahvalnost i obavestili javnost da neće produžiti njegov ugovor. Prethodno je… »
Naneli: Željko je hteo da ostanem u Partizanu do penzije

Naneli: Željko je hteo da ostanem u Partizanu do penzije

Sport klub pre 26 dana
Američki košarkaš Džejms Naneli nastavlja da na društvenim mrežama komentariše svoj dvogodišnji boravak u Partizanu. Ovog puta 34-godišnjak je poručio da trener tima Željko Obradović nije želeo da se odrekne njegovih usluga... Prethodno je… »
Saga se nastavlja: Naneli bio uključen u još jedan incident?

Saga se nastavlja: Naneli bio uključen u još jedan incident?

B92 pre 26 dana
Saga na relaciji Partizan - Džejms Naneli dobila je novi nastavak. U celu priču uključio se Basketnews, koji je doneo neke nove navode. Prethodnog dana prvi čovek Partizana Ostoja Mijailović oglasio se o košarkašku koji je minule sezone nosio dres… »
Šok! Naneli se nije samo tukao sa igračem Zvezde! Isplivao "prljav veš" iz svlačionice Partizana tokom jednog meča…

Šok! Naneli se nije samo tukao sa igračem Zvezde! Isplivao "prljav veš" iz svlačionice Partizana tokom jednog meča…

Večernje novosti pre 26 dana
Veliku prašinu u evropskoj košarkaškoj javnosti podigle su reči Džejmsa Nanelija, doskorašnjeg krilnog košarkaša Partizana. Photo: ABA League j.t.d./Dragana Stjepanović Povod za Nanelijeve reči bila je izjava koju je Mijailović dao u sredu: -… »
Prva reakcija iz Partizana posle Nanelijevih tvrdnji, uz nova saznanja o njegovom ponašanju!

Prva reakcija iz Partizana posle Nanelijevih tvrdnji, uz nova saznanja o njegovom ponašanju!

Sportske.net pre 26 dana
Za razliku od Kevina Pantera, Zeka Ledeja i mnogih drugih igrača koji su na kraju prošle sezone napustili Partizan, rastanak Džejmsa Nanelija sa crno-belima postaje prilično buran. Najpre nije bilo jasno zašto se Partizan nije zahvalio Naneliju na… »
Pričate o pravilima, a niste mi na vreme plaćali dve godine: Džejms Naneli odgovorio predsedniku Partizana

Pričate o pravilima, a niste mi na vreme plaćali dve godine: Džejms Naneli odgovorio predsedniku Partizana

Danas pre 26 dana
Bivši košarkaš Partizana Džejms Naneli odgovorio je prvom čoveku crno-belih Ostoji Mijailoviću, koji je danas izjavio da sa Amerikancem nije produžen ugovor zato što je prekršio klupski „disciplinski pravilnik“ kada se potukao sa igračem… »
Partizan se oprostio sa Nanelijem, predsednik crno-belih objasnio zašto nije produžen ugovor sa Amerikancem

Partizan se oprostio sa Nanelijem, predsednik crno-belih objasnio zašto nije produžen ugovor sa Amerikancem

Danas pre 27 dana
Košarkaški klub Partizan je na društvenoj mreži X objavio da Džejms Naneli neće nastupati za crno-bele sledeće sezone, a predsednik Ostoja Mijailović je objasnio zašto klub nije produžio ugovor sa Amerikancem. „Radi se o jako dobrom momku i… »

Vesti dana »