Povezane vesti

„Jedan metak mu je razorio srce“, „Sine, nemoj da zaspiš“: Potresna svedočenja roditelja ubijenih

„Jedan metak mu je razorio srce“, „Sine, nemoj da zaspiš“: Potresna svedočenja roditelja ubijenih

N1 Info pre 26 dana
Suđenje Urošu Blažiću okrivljenom za masovna ubistva u selima Malo Orašje i Dubona, završeno je danas u Specijalnom sudu, a nastavlja se u petak u 10 časova. Drugog dana suđenja svedočilo je 19 osoba - ranjeni, roditelji ubijenih i ranjenih i… »
„Pričao mi je da je ubio 20 ljudi i da ima bombu“: Svedočio taksista koji je vozio Blažića

„Pričao mi je da je ubio 20 ljudi i da ima bombu“: Svedočio taksista koji je vozio Blažića

N1 Info pre 26 dana
Dragoslav Antonović, taksista kojeg je okrivljeni Uroš Blažić zaustavio nakon počinjenog zločina u selima Malo Orašje i Dubona, rekao je svedočeći u Specijalnom sudu u Beogradu da je okrivljenom pištolj ispao u kolima i da nije mogao da ga… »
Porodice oštećenih stigle u sud gde će svedočiti u postupku protiv Uroša Blažića

Porodice oštećenih stigle u sud gde će svedočiti u postupku protiv Uroša Blažića

N1 Info pre 26 dana
Članovi porodica ubijenih i ranjenih u masovnom ubistvu u selima Malo Orašje i Dubona, stigli su u Specijalni sud gde je predviđeno da svedoče u postupku protiv Uroša Blažića, okrivljenog za ovaj zločin. Nastavak suđenja zakazan je za 10 sati… »
"Juče bio disciplinski postupak protiv domara?!" Dukić otkriva: Svedočio brat trostrukog ubice iz gimnazije u Sanskom mostu

"Juče bio disciplinski postupak protiv domara?!" Dukić otkriva: Svedočio brat trostrukog ubice iz gimnazije u Sanskom mostu

Kurir pre 26 dana
U Sanskom mostu dogodila se tragedija kakvu ne pamte stanovnici ovog bosanskog grada. Domar, zaposlen u gimnaziji u tom mestu, naoružan automatskom puškom upao je u školu i ubio direktora, profesorku engleskog jezika i sekretaricu. Nakon masakra, kako… »
Evo ko je drug Uroša Blažića s kojim se dopisivao uoči masakra: Viktor se zvao Nikola, bio u vezi sa pevačicom, ubici bio…

Evo ko je drug Uroša Blažića s kojim se dopisivao uoči masakra: Viktor se zvao Nikola, bio u vezi sa pevačicom, ubici bio…

Kurir pre 26 dana
Viktor Đorđević, koji se ranije zvao Nikola, bivši je rilaiti učesnik i dečko poznate pevačice, a sada se našao u centru pažnje pošto ga je okrivljeni masovni ubica Uroš Blažić (22) iz Dubone kod Mladenovca, spomenuo u sudu iznoseći svoju… »
Potresna svedočenja roditelja na suđenu Urošu Blažiću: Sudnicom odjekivale jezive pretnje! Majke u crnini ispričale sve o…

Potresna svedočenja roditelja na suđenu Urošu Blažiću: Sudnicom odjekivale jezive pretnje! Majke u crnini ispričale sve o…

Kurir pre 26 dana
U zgradi Specijalnog suda u Beogradu Uroš Blažić, optuženi za masovno ubistvo u selima kod Mladenovca i Smedereva i njegov otac Radiša Blažić izneli su juče odbrane, a suđenje je nastavljeno danas kada su oštećeni počeli svoja izlaganja. Na… »
Oštećeni govorili na sudu, pretnje Urošu Blažiću! Otac ubijenog nije mogao da se obuzda; „Tako su nam saopštavali da je…

Oštećeni govorili na sudu, pretnje Urošu Blažiću! Otac ubijenog nije mogao da se obuzda; „Tako su nam saopštavali da je…

Dnevnik pre 26 dana
U zgradi Specijalnog suda u Beogradu Uroš Blažić, optuženi za masovno ubistvo u selima kod Mladenovca i Smedereva i njegov otac Radiša Blažić izneli su juče odbrane, a na suđenju koje je održano danas oštećeni su iznosili svoja svedočenja. Na… »
"Radiša, sad ti nije smešno, žena ti ima novog dečka, a ti dete s ljubavnicom": Majka ubijenih Panića u očaju

"Radiša, sad ti nije smešno, žena ti ima novog dečka, a ti dete s ljubavnicom": Majka ubijenih Panića u očaju

Telegraf pre 26 dana
"A ti Uroše ćeš da platiš čim budeš otišao tamo gde treba. Tek ćeš da osetiš prave čari zatvora. U pritvoru ti je lepo, imaš kupatilo" Zorica Panić, majka Kristine i Milana koje je ubio optuženi Uroš Blažić u masakru kod Mladenovca stala… »
Misterija noći zla: Dok su mrtvi ležali u krvi, Uroš Blažić se javio na Instagramu, uz monstruoznu poruku?!

Misterija noći zla: Dok su mrtvi ležali u krvi, Uroš Blažić se javio na Instagramu, uz monstruoznu poruku?!

Telegraf pre 26 dana
Masovni ubica Uroš Blažić, posle svog krvavog pira koje je 4. maja 2023. godine počinio u selima Dubona i Malo Orašje kraj Mladenovca, dao se u beg. Iako je ubio i ranio više od 20 mladih ljudi, on je strahovao za svoj život, pa je kidnapovao… »
Oglasio se muž ubijene nastavnice Gordane iz Sanskog Mosta: Evo šta je rekao o njenom ubici

Oglasio se muž ubijene nastavnice Gordane iz Sanskog Mosta: Evo šta je rekao o njenom ubici

Telegraf pre 25 dana
Preporučujemo. "Ženu sam odveo 20 minuta pre na posao, ne mogu verovati da je to bio poslednji put da sam je video", govori za 24sata.hr dan nakon velike tragedije suprug ubijene profesorke Gordane Midžan. Podsetimo, domar Mehemed Vukalić došao je u… »
Četiri majke na suđenju Blažiću progovorile o noći u kojoj su se dogodila ubistva: Ovo su njihove bolne reči

Četiri majke na suđenju Blažiću progovorile o noći u kojoj su se dogodila ubistva: Ovo su njihove bolne reči

Telegraf pre 26 dana
Preporučujemo. Suđenje Urošu Blažiću nastavljeno je danas u zgradi Specijalnog suda, a ispitivani su oštećeni. Dok je većina ostala pri iskazima datim u tužilaštvu bez dopunjavanja i sa kratkim odgovaranjem na pitanja tužioca i advokata… »
U Sanskom Mostu trodnevna žalost zbog trostrukog ubistva

U Sanskom Mostu trodnevna žalost zbog trostrukog ubistva

Al Jazeera pre 26 dana
Kako je saopšteno iz MUP-a Unsko-sanskog kantona, istraga se nastavlja, a pretreseni su vozilo i stambeni objekti osumnjičenog. U Sanskom Mostu proglašena je trodnevna žalost zbog trostrukog ubistva u tamošnjoj Gimnaziji. “Na sjednici kolegijuma… »
Ubica iz Mladenovca roditeljima žrtava nije odgovorio na ovo pitanje: Burno u Specijalnom sudu na suđenju zbog masakra

Ubica iz Mladenovca roditeljima žrtava nije odgovorio na ovo pitanje: Burno u Specijalnom sudu na suđenju zbog masakra

Mondo pre 26 dana
Za danas je završeno suđenje Urošu Blažiću, a advokat oštećenih rekao je da nema opravdanja za ovakav zločin. Za danas je završeno suđenje u Specijalnom sudu u Beogradu Urošu Blažiću (22) iz Dubone koji je 4. maja 2023. godine ubio 9, a ranio… »
„Živimo kuća do kuće, bolje vas poznajem ovde od svih“: Bili su prve komšije, Blažić im je uništio živote, a sada…

„Živimo kuća do kuće, bolje vas poznajem ovde od svih“: Bili su prve komšije, Blažić im je uništio živote, a sada…

Nova pre 26 dana
: Suđenje Urošu Blažiću, za masakre u Duboni i Malom Orašju, nastavljeno je danas u prostorijama Specijalnog suda u Beogradu. Bol, suze i bes obeležile su ovo ročište, samo dan nakon što su ubica i njegov otac izneli krajnje sramotne odbrane… »
"Nije odgovorio na pitanje - zašto je došlo do masakra?" Drama na suđenju Blažiću: Roditelji ubijenih reagovali emotivno

"Nije odgovorio na pitanje - zašto je došlo do masakra?" Drama na suđenju Blažiću: Roditelji ubijenih reagovali emotivno

Kurir pre 26 dana
Za danas je završeno suđenje Urošu Blažiću (22) iz Dubone koji je 4. maja 2023. počinio nezapamćeni masakr, a nakon održanog suđenja, advokat Siniša Mašović koji zastupa nekoliko porodice oštećenih rekao je da za ovakav zločin nema… »
Tragedije u Beogradu: Nastavak suđenja za ubistva u Duboni i Malom Orašju, svedočili roditelji

Tragedije u Beogradu: Nastavak suđenja za ubistva u Duboni i Malom Orašju, svedočili roditelji

Danas pre 26 dana
Suze, uzdasi, jecaji, ljutnja, bes i neizmerna tuga u očima prisutnih, obeležili su drugi dan suđenja okrivljenom Urošu Blažiću za masovno ubistvo u selima Duboni i Malom Orašju nadomak Beograda pre 15 meseci. Dvadesetdvogodišnji Blažić, koji se… »
"Kida infuziju i govori: Tata, nema ništa od mene": Mirjana na suđenju otkrila Nemanjine poslednje reči

"Kida infuziju i govori: Tata, nema ništa od mene": Mirjana na suđenju otkrila Nemanjine poslednje reči

Mondo pre 26 dana
Nemanja Stevanović bio živ kada je njegova majka došla u Ravni gaj gde se desio masakr. Majka Nemanje Stevanovića, koji je 4. maja prošle godine ubijen u masakru kod Mladenovca, prvi put je danas, od kada joj je sin ubijen ispričala šta se… »
"Pričao mi je da je ubio 20 ljudi": Nastavljeno suđenje Blažiću, bolna svedočenja članova porodica ubijenih i ranjeni

"Pričao mi je da je ubio 20 ljudi": Nastavljeno suđenje Blažiću, bolna svedočenja članova porodica ubijenih i ranjeni

NIN pre 26 dana
Suđenje Urošu Blažiću za masovno ubistvo 4. maja 2023. u selima Malo Orašje i Dubona nastavljeno je danas saslušanjem ranjenih i članova porodica ubijenih. Drugog dana suđenja Blažiću svedočilo je 19 ljudi - ranjeni, roditelji ubijenih… »
Na suđenju Urošu Blažiću danas svedoče oštećeni

Na suđenju Urošu Blažiću danas svedoče oštećeni

Politika pre 26 dana
U Specijalnom sudu u Beogradu danas bi svedočenjem oštećenih trebalo da se nastavi suđenje Urošu Blažiću optuženom da je 4. maja prošle godine u selima Malo Orašje i Dubona ubio devet i ranio 12 osoba. Uroš i njegov otac Radiša Blažić… »
"Radiša, glava za glavu! Ti prvi, pa Uroš" Roditelji ubijenih očajni, nisu mogli da se obuzdaju, majke uplakane, očevi…

"Radiša, glava za glavu! Ti prvi, pa Uroš" Roditelji ubijenih očajni, nisu mogli da se obuzdaju, majke uplakane, očevi…

Blic pre 26 dana
Suđenje Urošu i Radiši Blažić nastavlja se danas u zgradi Specijalnog suda u Beogradu. Za danas, planirano je da svedoče oštećeni u ovom postupku. Suđenje je za danas završeno, sledeće je zakazano za sutra, 22. avgust sa početkom u 10 sati. U… »
Nastavljeno suđenje Urošu Blažiću, svedočile porodice ubijenih i ranjenih i taksista

Nastavljeno suđenje Urošu Blažiću, svedočile porodice ubijenih i ranjenih i taksista

Insajder pre 26 dana
Suđenje Urošu Blažiću za masovno ubistvo 4. maja 2023. u selima Malo Orašje i Dubona nastavljeno je danas saslušanjem ranjenih i članova porodica ubijenih. Viši sud u Smederevu koji vodi suđenje, iz bezbednosnih razloga zaseda u zgradi… »
"Uroše ti si prvi, ti Radiša drugi" Jezive pretnje u sudnici! Otac ubijene dece se zaklinje na krvnu osvetu: Ići će glava…

"Uroše ti si prvi, ti Radiša drugi" Jezive pretnje u sudnici! Otac ubijene dece se zaklinje na krvnu osvetu: Ići će glava…

Kurir pre 26 dana
Saša Panić, otac ubijenih Kristine i Milana, u nastavku suđenja Urošu Blažiću, koji je optužen za masovno ubistvo u selima Malo Orašje i Dubona, kod Mladenovca, naveo je da njemu decu niko ne može da vrati i plati. - Izgubio sam sina i ćerku, a… »
„Pogledaj me Uroše, pogledaj me! Poslednjeg si upucao mog sina, da li misliš na njega?“ Potresni trenuci na suđenju…

„Pogledaj me Uroše, pogledaj me! Poslednjeg si upucao mog sina, da li misliš na njega?“ Potresni trenuci na suđenju…

Nova pre 26 dana
: Svedočenjem oštećenih, porodica ubijenih i ranjenih, danas se nastavlja suđenje Urošu i njegovom ocu Radiši Blažiću pred Višim sudom u Smederevu, ali u zgradi Specijalnog suda u Beogradu. Na prethodnom ročištu svoje odbrane su izneli… »
Scene koje kidaju dušu: Roditelji plakali neprestano 3 sata, Uroš Blažić se tokom svedočenja majke kojoj je ubio oba…

Scene koje kidaju dušu: Roditelji plakali neprestano 3 sata, Uroš Blažić se tokom svedočenja majke kojoj je ubio oba…

Blic pre 26 dana
Suđenje Urošu Blažiću i njegovom ocu Radiši za masakr u Mladenovcu obeležile su dramatične scene - roditelji ubijenih i ranjenih nisu mogli da dođu k sebi od suza cela tri sata koliko su trajala saslušanja. Kako prenosi reporter "Blica" koji je… »
„Ko je njemu dao dozvolu da uništi moju porodicu“: Saslušavane porodice ubijenih na suđenju Urošu Blažiću

„Ko je njemu dao dozvolu da uništi moju porodicu“: Saslušavane porodice ubijenih na suđenju Urošu Blažiću

Danas pre 26 dana
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je nastavljeno suđenje Urošu Blažiću, optuženom da je u selima Dubona i Malo Orašje kod Mladenovca u maju prošle godine ubio devet osoba i ranio 12. Kako je ranije najavljeno, danas će svedočiti oštećeni… »
Nastavljeno suđenje Urošu Blažiću za zločin u Malom Orašju i Duboni: Svedočile porodice ubijenih i ranjenih

Nastavljeno suđenje Urošu Blažiću za zločin u Malom Orašju i Duboni: Svedočile porodice ubijenih i ranjenih

Euronews pre 26 dana
Danas je u Specijalnom sudu u Beogradu nastavljeno suđenje Urošu Blažiću optuženom da je 4. maja prošle godine u selima Malo Orašje i Dubona ubio devet i ranio 12 osoba. Blažić i njegov otac svedočili su juče, a danas su u sudnici govorili… »
"Nema tata ništa od mene" Nemanjina majka ispričala šta se desilo kod spomenika: Molila sam ga da ne zaspi! Imao 7 metaka u…

"Nema tata ništa od mene" Nemanjina majka ispričala šta se desilo kod spomenika: Molila sam ga da ne zaspi! Imao 7 metaka u…

Kurir pre 26 dana
U nastavku suđenja Urošu Blažiću koji je optužen za masovno ubistvo u selima Malo Orašje i Dubona, kod Mladenovca Mirjana Stevanović, majka Nemanje Stevanovića je plačući jedva uspela da ispriča šta se desilo kobne večeri kod spomenika Malo… »
Radiša, žena ti je našla drugog dečka a ti imaš ljubavnicu Majka ubijenih Panića van sebe u sudnici: Toliko o skladnoj…

Radiša, žena ti je našla drugog dečka a ti imaš ljubavnicu Majka ubijenih Panića van sebe u sudnici: Toliko o skladnoj…

Kurir pre 26 dana
Svedočenjem majke ubijenog mladića u Malom Orašju nastavljeno je suđenje Urošu Blažiću, optuženom za masakr 4. maja prošle godine u selima kod Mladenovca. Za govornicu je potom izašla majka ubijenih Kristine i Milana Panića, Zorica koja je… »
Radiša se krstio, Uroš drsko klimao glavom! Detalji iz sudnice: Roditelji ubijenih plakali, odlučili da kažu sve o porodici…

Radiša se krstio, Uroš drsko klimao glavom! Detalji iz sudnice: Roditelji ubijenih plakali, odlučili da kažu sve o porodici…

Kurir pre 26 dana
Uroš i Radiša Blažić, otac i sin kojima se sudi u prostorijama Specijalnog suda u Brogradu slušali su danas izlaganja oštećenih mladića i devojaka, kao i roditelja žrtava. Slušali su ih pognute glave, bez osmeha na licu bio je Uroš koji je… »
"Uroš je drsko klimao glavom": Evo kako se na suđenju ponašao optuženi za masakr kod Mladenovca

"Uroš je drsko klimao glavom": Evo kako se na suđenju ponašao optuženi za masakr kod Mladenovca

Mondo pre 26 dana
Na suđenju Urošu Blažiću i njegovom ocu Radiši je bilo dramatično. Uroš Blažić i Radiša Blažić, otac i sin kojima se sudi u prostorijama Specijalnog suda u Beogradu slušali su danas izlaganja oštećenih mladića i devojaka, kao i roditelja… »
Sa Blažićem se provodila jedna zadrugarka: Isplivao je i šokantan snimak iz stana, evo kako je to objasnila

Sa Blažićem se provodila jedna zadrugarka: Isplivao je i šokantan snimak iz stana, evo kako je to objasnila

Telegraf pre 26 dana
Preporučujemo. Starleta i bivša učesnica "Zadruge", Deniz Dejm, bila je u društvu i bliska sa masovnim ubicom iz Mladenovca, Urošem B. kojem je danas, 22. avgusta nastavljeno suđenje za ubistvo devet i ranjavanje 12 osoba u Duboni i Malom Orašju, u… »
Rojters o trostrukom ubistvu u Sanskom Mostu: Zapadni Balkan preplavljen oružjem koje je ostalo nakon ratova iz devedesetih

Rojters o trostrukom ubistvu u Sanskom Mostu: Zapadni Balkan preplavljen oružjem koje je ostalo nakon ratova iz devedesetih

Danas pre 26 dana
Jučerašnja pucnjava u srednjoj školi u Sanskom Mostu na severozapadu Bosne i Hercegovine kada je naoružani napadač otvorio vatru iz automatske puške i usmrtio tri osobe pre nego što je pokušao sebi oduzeti život vest je koju prenose i svetski… »
Osumnjičeni za trostruko ubistvo u BiH operisan, pod stalnim policijskim nadzorom

Osumnjičeni za trostruko ubistvo u BiH operisan, pod stalnim policijskim nadzorom

Slobodna Evropa pre 26 dana
Muškarac osumnjičen za trostruko ubistvo u Srednjoškolskom centru u Sanskom mostu stabilnog je zdravstvenog stanja nakon operativnog zahvata, rečeno je na konferenciji za medije u Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske (UKC RS) u… »
"Ti si ga napravio, seme vam se zatrlo": Sin mu je ubijen u masakru, na suđenju se obratio ocu Uroša Blažića

"Ti si ga napravio, seme vam se zatrlo": Sin mu je ubijen u masakru, na suđenju se obratio ocu Uroša Blažića

Mondo pre 26 dana
Goran Stevanović, otac ubijenog mladića u masakru kod Mladenovca se obratio Radiši Blažiću. U zgradi Specijalnog suda u Beogradu Uroš Blažić, optuženi za masovno ubistvo u selima kod Mladenovca i Smedereva i njegov otac Radiša Blažić izneli su… »
"Glava za glavu - ti si mi prvi Uroše, a posle Radiša" Otac ubijenog mladića i devojke se zakleo na osvetu

"Glava za glavu - ti si mi prvi Uroše, a posle Radiša" Otac ubijenog mladića i devojke se zakleo na osvetu

Mondo pre 26 dana
Otac ubijenog mladića i devojke u masakru u Mladenovcu se obratio lično Urošu Blažiću koji je počinio ubistva. U zgradi Specijalnog suda u Beogradu Uroš Blažić, optuženi za masovno ubistvo u selima kod Mladenovca i Smedereva i njegov otac… »
Svedočio taksista koji je vozio Blažića nakon masakra „Zapretio bombom i rekao da je ubio 20 ljudi”

Svedočio taksista koji je vozio Blažića nakon masakra „Zapretio bombom i rekao da je ubio 20 ljudi”

Dnevnik pre 26 dana
BEOGRAD: Dragoslav Antonović, taksista u čije vozilo je nakon masakra koji je počinio ušao Uroš Blažić maja prošle godine, u nastavku suđenja danas je ispričao da je Uroš Blažić čim je ušao u automobil zapretio bombom i rekao da je ubio 20… »
Domaru osumnjičenom za masakr u Sanskom Mostu metak prošao blizu srca: Poznato kako je od jutros

Domaru osumnjičenom za masakr u Sanskom Mostu metak prošao blizu srca: Poznato kako je od jutros

Telegraf pre 26 dana
Vukalić je primljen juče u UKC RS sa prostrelnom ranom grudnog koša. Domar Mehemed Vukalić, osumnjičen za trostruko ubistvo u gimnaziji u Sanskom Mostu, koji je hospitalizovan u UKC Republike Srpske jer je pokušao da izvrši samoubistvo, svestan je… »
Otišla na kafu, pa izbegla smrt! Novinar iz Sanskog mosta otkrio nove detalje masakra u gimnaziji: "Ubica je ciljano pucao"

Otišla na kafu, pa izbegla smrt! Novinar iz Sanskog mosta otkrio nove detalje masakra u gimnaziji: "Ubica je ciljano pucao"

Blic pre 26 dana
Novinar i direktor RTV "Sana" Midhat Dedić uključio se u program "Jutro na Blic" gde je otkrio detalje stravične tragedije u Sanskom mostu kada je školski domar, pucajući iz automatskog oružja ubio troje kolega. Kako se saznaje, domar je iz… »
Haos u sudnici: Otac ubijenog momka se obratio Urošu Blažiću i njegovom ocu, opsovao pred svima, pa im rekao: "Zakleo sam…

Haos u sudnici: Otac ubijenog momka se obratio Urošu Blažiću i njegovom ocu, opsovao pred svima, pa im rekao: "Zakleo sam…

Blic pre 26 dana
Suđenje Urošu i Radiši Blažić nastavlja se danas u zgradi Specijalnog suda u Beogradu, a planirano je da svedoče oštećeni u ovom postupku. Za sudsku govornicu izašao je Miroljub Milovanović, otac ubijenog Aleksandra Milovanovića (17). Miroljub… »
"Nema, tata, ništa od mene": Mirjana je zatekla sina koji je nakon ranjavanja bio živ još 2 i po sata: Na suđenju je…

"Nema, tata, ništa od mene": Mirjana je zatekla sina koji je nakon ranjavanja bio živ još 2 i po sata: Na suđenju je…

Blic pre 26 dana
Majka Nemanje Stevanovića koji je 4. maja prošle godine ubijen u masakru kod Mladenovca, prvi put je danas, od kada joj je sin ubijen ispričala šta se događalo od kada je sazanala za pucnjavu. Ona prethodno nije svedočila u tužilaštvu, a danas je… »
„Nikome nije učinio ništa loše do sada“: Oglasio se brat domara koji je ubio troje ljudi u školi u Sanskom Mostu

„Nikome nije učinio ništa loše do sada“: Oglasio se brat domara koji je ubio troje ljudi u školi u Sanskom Mostu

Nova pre 26 dana
: Brat domara koji je juče izvršio trostruko ubistvo u školi u Sanskom Mostu rekao je da ne zna šta se tačno dogodilo i da je u velikom šoku. Domar Mehemed Vukalić je juće ujutru došao u školu sa oružjem i ubio direktora Gimnazije Nijaza… »
"Podigni glavu, čekaću te ceo život": Drama na suđenju Blažiću, ožalošćeni otac mu pretio i vikao

"Podigni glavu, čekaću te ceo život": Drama na suđenju Blažiću, ožalošćeni otac mu pretio i vikao

Mondo pre 26 dana
Nastala je prava drama na suđenju za masakr kod Mladenovca. U zgradi Specijalnog suda u Beogradu Uroš Blažić, optuženi za masovno ubistvo u selima kod Mladenovca i Smedereva i njegov otac Radiša Blažić izneli su juče odbrane, a suđenje se danas… »
"U 22.31 je poslao poruku, minut kasnije čuli su se rafali" Potresno svedočenje majke ubijenog mladića u masakru

"U 22.31 je poslao poruku, minut kasnije čuli su se rafali" Potresno svedočenje majke ubijenog mladića u masakru

Mondo pre 26 dana
Potresno svedočenje majke ubijenog mladića u masakru kod Mladenovca. Svedočenjem oštećenih, porodica ubijenih i ranjenih, danas je nastavljeno suđenje Urošu i njegovom ocu Radiši Blažiću pred Višim sudom u Smederevu, ali u zgradi Specijalnog… »
"Jedan metak mu razorio srce" Majka Blažićeve žrtve slomljena: Nekako smo ga ubacili u auto, ali videla sam da je već bilo…

"Jedan metak mu razorio srce" Majka Blažićeve žrtve slomljena: Nekako smo ga ubacili u auto, ali videla sam da je već bilo…

Kurir pre 26 dana
U nastavku suđenja Urošu Blažiću koji je optužen za masovno ubistvo u selima Malo Orašje i Dubona, kod Mladenovca, svedočila je danas Ivana Milovanović, majka ubijenog Lazara. - Dan je krenuo kao i svaki drugi. Nešto sam radila kod kuće Lazar je… »
"Čitao je vesti, hvalio se da je ubio 20 ljudi": Saslušan taksista kome je Blažić upao u kola i tražio da ga vozi

"Čitao je vesti, hvalio se da je ubio 20 ljudi": Saslušan taksista kome je Blažić upao u kola i tražio da ga vozi

Mondo pre 26 dana
Saslušan je taksista kome je Uroš Blažić upao u kola i tražio da ga vozi. Svedočenjem oštećenih, porodica ubijenih i ranjenih, danas je nastavljeno suđenje Urošu i njegovom ocu Radiši Blažiću pred Višim sudom u Smederevu, ali u zgradi… »
Novi detalji zločina u gimnaziji u Sanskom Mostu: Domar ispalio 10 hitaca, ciljano tražio direktora?

Novi detalji zločina u gimnaziji u Sanskom Mostu: Domar ispalio 10 hitaca, ciljano tražio direktora?

Telegraf pre 26 dana
Vukalić, koji je bio zaposlen kao domar u ovoj obrazovnoj ustanovi, upao je na sastanak u školi i počeo da puca iz automatske puške. Ubio je tri osobe, nakon čega je pokušao da izvrši samoubistvo. Sanski Most, celu BiH, ali i region, pogodila je… »
Haos u sudnici, otac ubijenog momka Urošu Blažiću: "Digni glavu i pogledaj me dobro. Zakleo sam se na osvetu"

Haos u sudnici, otac ubijenog momka Urošu Blažiću: "Digni glavu i pogledaj me dobro. Zakleo sam se na osvetu"

Telegraf pre 26 dana
Otac ubijenog vikao u sudnici. Miroljub Milovanović otac ubijenog Aleksandra Milovanovića pred sudsko veće u Beogradu danas je izašao vidno uznemiren. On se okrenuo ka staklu iza kog sedi optuženi za ubistvo 9 i ranjavanje 12 ljudi - Uroš Blažić i… »
Trostruki ubica iz sanskog Mosta pokušao samoubistvo: U bolnici ga čuvaju policajci (foto)

Trostruki ubica iz sanskog Mosta pokušao samoubistvo: U bolnici ga čuvaju policajci (foto)

Blic pre 26 dana
Mehemeda Vukalića (61), trostrukog ubicu iz Sanskog Mosta na Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske, gde je hospitalizovan jer je pokušao samoubistvo čuvaju pripadnici MUP-a RS. Potvrdio je to izvor "Nezavisnih novina", koji pojašnjava da… »
Porodice oštećenih stigle u sud gde će svedočiti u postupku protiv Uroša Blažića

Porodice oštećenih stigle u sud gde će svedočiti u postupku protiv Uroša Blažića

Novi magazin pre 26 dana
Članovi porodica ubijenih i ranjenih u masovnom ubistvu u selima Malo Orašje i Dubona, stigli su u Specijalni sud gde je predviđeno da svedoče u postupku protiv Uroša Blažića, okrivljenog za ovaj zločin. Nastavak suđenja zakazan je za 10 sati… »
Na sudjenju Urošu Blažiću danas svedoče oštećeni

Na sudjenju Urošu Blažiću danas svedoče oštećeni

IndeksOnline pre 26 dana
BEOGRAD – U Specijalnom sudu u Beogradu danas bi svedočenjem oštećenih trebalo da se nastavi suđenje Urošu Blažiću optuženom da je 4. maja prošle godine u selima Malo Orašje i Dubona ubio devet i ranio 12 osoba. Uroš i njegov otac Radiša… »
Nastavlja se suđenje Urošu Blažiću: Danas svedoče oštećeni u masakru kod Mladenovca

Nastavlja se suđenje Urošu Blažiću: Danas svedoče oštećeni u masakru kod Mladenovca

Mondo pre 26 dana
Viši sud u Smederevu koji vodi ovo suđenje, iz bezbednosnih razloga zaseda u zgradi Specijalnog suda u Ustaničkoj ulici u Beogradu. U Specijalnom sudu u Beogradu danas bi svedočenjem oštećenih trebalo da se nastavi suđenje Urošu Blažiću… »
Strašnu poruku Uroš Blažić poslao u 22.14, posle šest minuta već ubijao: Ovo je poslednja prepiska na Whatsapp

Strašnu poruku Uroš Blažić poslao u 22.14, posle šest minuta već ubijao: Ovo je poslednja prepiska na Whatsapp

Telegraf pre 26 dana
Potom sam mu poslao: "Ćuti k***j, brzine menjaj!". Nakon ovoga Uroš mi je u 22.14 sati napisao: "Izgoreo sam" Masovni ubica iz Mladenovca Uroš Blažić juče je prvi put izneo svoju odbranu, s jasnom namerom da pokuša da opravda nezapamćeno zlo 4… »
I danas pratimo suđenje Urošu Blažiću, optuženom za ubistvo 9 i ranjavanje 12 ljudi: Svedočiće oštećeni

I danas pratimo suđenje Urošu Blažiću, optuženom za ubistvo 9 i ranjavanje 12 ljudi: Svedočiće oštećeni

Telegraf pre 26 dana
Danas je drugi dan suđenja, sutra se završavaju iskazi za ovu nedelju. U Specijalnom sudu u Beogradu danas bi svedočenjem oštećenih trebalo da se nastavi suđenje Urošu Blažiću optuženom da je 4. maja prošle godine u selima Malo Orašje i Dubona… »
Rusija i ukrajina sve dalje od primirja: Izveden do sada najveći napad dronovima na Moskvu (uživo, video)

Rusija i ukrajina sve dalje od primirja: Izveden do sada najveći napad dronovima na Moskvu (uživo, video)

Blic pre 26 dana
Ukrajina izvela do sada najveći napad dronovima na Moskvu. Iz Rusije stiže odgovor - nema pregovora do potpunog poraza neprijatelja. O rusko-ukrajinskom sukobu razgovaramo sa politikologom Aleksandrom Đokićem i Zoranom Milosavljevićem sa Instituta za… »
Oglasio se brat domara ubice iz Sanskog Mosta: "u velikom sam šoku, bio je vernik, jedan od boljih"

Oglasio se brat domara ubice iz Sanskog Mosta: "u velikom sam šoku, bio je vernik, jedan od boljih"

Mondo pre 26 dana
Oglasio se brat domara koji je izvršio trostruko ubistvo u gimnaziji u Sanskom Mostu. Brat domara, koji je počinio trostruko ubistvo u Opštoj Gimnaziji u Sanskom Mostu, rekao je da ne zna šta mu se dogodilo i da je u velikom šoku, prenose Nezavisne… »
"Bio je vernik, nikad nije činio zlo": Oglasio se brat domara koji je ubio tri osobe u gimnaziji u Sanskom Mostu: "Doručkovao…

"Bio je vernik, nikad nije činio zlo": Oglasio se brat domara koji je ubio tri osobe u gimnaziji u Sanskom Mostu: "Doručkovao…

Blic pre 26 dana
Brat domara, koji je danas počinio trostruko ubistvo u Opštoj Gimnaziji u Sanskom Mostu, rekao je da ne zna šta mu se dogodilo i da je u velikom šoku, prenose Nezavisne novine. Podsetimo, domar Mehemed Vukalić jutros je iz automatske puške u školi… »
(Video) Deca iskakala kroz prozor kad su čuli pucnje: Novi detalji stravičnog masakra u gimnaziji u Sanskom Mostu, iznesena…

(Video) Deca iskakala kroz prozor kad su čuli pucnje: Novi detalji stravičnog masakra u gimnaziji u Sanskom Mostu, iznesena…

Blic pre 26 dana
Tela troje ubijenih, koje je usmrtio domar Mehemed Vukalić, iznesena su iz škole u Sanskom Mostu. On je jutros došao u školu sa automatskim oružjem i upucao direktora Gimnazije u Sanskom Mostu, Nijaza Halilovića, sekretaricu Nisvetu Kljunić, i… »

Vesti dana »