Povezane vesti

Novak trenirao sa mogućim rivalom u polufinalu VIDEO

Novak trenirao sa mogućim rivalom u polufinalu VIDEO

B92 pre 26 dana
Srpski teniser Novak Đoković na US openu ovog četvrtka trenirao je sa Sašom Zverevim. Njih dvojica su sparingovali na jednom od terena rezervisanih za treninge. Novak i Saša bi mogli da se sastanu u polufinalu ovogodišnjeg turnira. Do sada su igrali… »
Novaku naneo dva najteža poraza, nikad mu nije bilo teže: Priznajem, tad sam prvi put plakao zbog tenisa!

Novaku naneo dva najteža poraza, nikad mu nije bilo teže: Priznajem, tad sam prvi put plakao zbog tenisa!

Mondo pre 26 dana
Novak je nekada plakao zbog njega. Sada Huan Martin Del Potro plače zbog Novaka. Novak Đoković je stigao na US Open sa zlatom oko vrata! Posle pet nastupa na Olimpijskim igrama konačno je uzeo jedinu veliku titulu koja mu nedostaje, a sada je na… »
Ovacije za Đokovića i Del Potra na treningu u Njujorku

Ovacije za Đokovića i Del Potra na treningu u Njujorku

Euronews pre 26 dana
Najbolji teniser sveta Novak Đoković i "penzioner" Argentinac Huan Martin Del Potro ovacijama su pozdravljeni na sparing treningu na glavnom terenu US Opena "Artur Eš". Đoković je aktuelni i ukupno četverostruki šampion US Opena, a njegov veliki… »
Del Potro: "Plakao sam zbog Đokovićevog zlata"

Del Potro: "Plakao sam zbog Đokovićevog zlata"

B92 pre 26 dana
Argentinac Huan Matrin Del Potro izjavio je da je emotivno doživeo olimpijsko zlato Novaka Đokovića. Đoković je 4. avgusta postao olimpijski šampion, pošto je u fiunalu Olimpijskih igra u Parizu pobedio Španca Karlosa Alkarasa 7:6, 7:6. Nocak je… »
"Ti si, bre, moj dželat!" Novak Đoković "žestoko zamerio" Del Potru zbog dve stvari, a ovaj...

"Ti si, bre, moj dželat!" Novak Đoković "žestoko zamerio" Del Potru zbog dve stvari, a ovaj...

Večernje novosti pre 26 dana
Najbolji teniser sveta Novak Đoković i "penzioner" Argentinac Huan Martin del Potro ovacijama su pozdravljeni na sparing treningu na glavnom terenu Ju-Es opena "Artur Eš". FOTO:EPA-EFE/JUSTIN LANE Đoković je aktuelni i ukupno četvorostruki šampion… »
Đoković već glavna zvezda u Njujorku, trenira pred US open sa svojim „neprijateljem“ i „ubicom“ (VIDEO)

Đoković već glavna zvezda u Njujorku, trenira pred US open sa svojim „neprijateljem“ i „ubicom“ (VIDEO)

Danas pre 27 dana
Srpski teniser Novak Đoković održao je u Njujorku egzibicioni trening sa Huanom Martinom del Potrom pred nastup na US openu, koji se od 19. avgusta do 9. septembra igra na terenima „Flešing Medouza“. Osvajač olimpijskog zlata iz Pariza… »

Vesti dana »