Povezane vesti

Incident na ostrvu Vido, Srbi pobacali ležaljke u more: Ne žele da se iko kupa u Plavoj grobnici (video)

Incident na ostrvu Vido, Srbi pobacali ležaljke u more: Ne žele da se iko kupa u Plavoj grobnici (video)

Kurir pre 27 dana
Na ostrvu Vido došlo je do incidenta kada je jedan od posetilaca pobacao u more ležaljke koje se nalaze na plaži nedaleko od mola gde pristaju brodovi sa Krfa. Na Vidu se nalazi mauzolej u kome su zapisana imena srpskih vojnika, koji su stradali na… »
„Moj kum u akciji“: Srbin pobacao ležaljke sa plaže u more, ali se grdno prevario

„Moj kum u akciji“: Srbin pobacao ležaljke sa plaže u more, ali se grdno prevario

Nova pre 26 dana
: Grupa Srba na jednoj je plaži na grčkom ostrvu Vido odlučila da pobaca ležaljke u more revoltirana zbog mesta na koje su postavljene. Međutim, nešto su pogrešno protumačili. „Moj kum u akciji. Bacamo ležaljke. Stavili su ležaljke na… »
"Moj deda ovo ne bi oprostio": Srbi na Vidu videli plažne setove na plaži, pa besno uzeli stvari u svoje ruke, međutim…

"Moj deda ovo ne bi oprostio": Srbi na Vidu videli plažne setove na plaži, pa besno uzeli stvari u svoje ruke, međutim…

Blic pre 26 dana
Snimak Srbina koji na obali plaže na ostrvu Vido rezignirano baca ležaljke u more, povređen činjenicom da se iza spomen ploče koja je postavljena uz obalu na stenama, nalazi kupalište, od sinoć je jedna od glavnih tema na društvenim mrežama… »
Srbin pobesneo, pa bacao ležaljke u more: Nema kupanja u Plavoj grobnici, tu su pali srpski vojnici

Srbin pobesneo, pa bacao ležaljke u more: Nema kupanja u Plavoj grobnici, tu su pali srpski vojnici

Mondo pre 26 dana
Na fejsbuku je objavljen snimak Srbina koji baca ležaljke u more na ostrvu Vido. Na ostrvu Vido došlo je do incidenta kada je jedan od posetilaca pobacao u more ležaljke koje se nalaze na plaži nedaleko od mola gde pristaju brodovi sa Krfa. Na Vidu se… »
Incident na ostrvu Vido: Srbi pobacali ležaljke u more, ne žele da se iko kupa u Plavoj grobnici

Incident na ostrvu Vido: Srbi pobacali ležaljke u more, ne žele da se iko kupa u Plavoj grobnici

Telegraf pre 26 dana
Na Vidu se nalazi mauzolej u kome su zapisana imena srpskih vojnika, koji su stradali na ovom ostrvu tokom Prvog svetskog rata. Na ostrvu Vido došlo je do incidenta kada je jedan od posetilaca pobacao u more ležaljke koje se nalaze na plaži nedaleko od… »

Vesti dana »