Povezane vesti

"Moj profil na Instagramu broji milionske preglede, to znači da nešto vredim": Ema Radujko žestoko uzvratila Perućici -…

"Moj profil na Instagramu broji milionske preglede, to znači da nešto vredim": Ema Radujko žestoko uzvratila Perućici -…

Blic pre 26 dana
Pevač Ljuba Perućica putem društvenih mreža isprozivao je koleginicu Emu Radujko, nakon čega se ona oglasila. Perućica je objavio snimak sa Eminog nastupa i istakao da ne može da veruje da ljudi plaćaju da je slušaju. Zasmetalo mu je to što je… »
"Nek se bavi sopstvenim uspehom, a ja ću da imam milionske preglede i da punim klubove" Ema Radujko brutalno spustila…

"Nek se bavi sopstvenim uspehom, a ja ću da imam milionske preglede i da punim klubove" Ema Radujko brutalno spustila…

Kurir pre 26 dana
Ljuba Perućica putem društvenih mreža isprozivao je koleginicu Emu Radujko, nakon čega se ona oglasila. Perućica je objavio snimak sa Eminog nastupa i istakao da ne može da veruje da ljudi plaćaju da je slušaju. Zasmetalo mu je to što je Ema… »
Ljuba Perućica podelio nastup mlade pevačice i javno je ponizio: "Neko ovo plati i neko ide ovo da sluša"

Ljuba Perućica podelio nastup mlade pevačice i javno je ponizio: "Neko ovo plati i neko ide ovo da sluša"

Mondo pre 26 dana
Pevač nije bio oduševljen njenim "umećem". Kako stvari stoje, popularni pevač Ljuba Perućica nije preterano oduševljen mladom zvezdom Emom Radujko. On je na svom profilu i podelio delić njenog nastupa iz Crne Gore, kada je pevala "Ej od kad sam se… »
"Neko plati ovo da sluša..." Ljuba Perućića brutalno isprozivao koleginicu! Objavio snimak s njenog nastupa i sve šokirao!

"Neko plati ovo da sluša..." Ljuba Perućića brutalno isprozivao koleginicu! Objavio snimak s njenog nastupa i sve šokirao!

Kurir pre 26 dana
Pevač Ljuba Perućića objavio je snimak nastupa Eme Radujko i istakao da ne može da veruje da ljudi plaćaju da slušaju njeno pevanje. Ljuba Perućica objavio je snimak sa nastupa na kom je Ema Radujko počela da peva pesmu "Ej od kad sam se rodio"… »
"Neko plati ovo da: Sluša..." Ljuba Perućića javno isprozivao koleginicu - Objavio njen snimak sa nastupa i šokirao sve

"Neko plati ovo da: Sluša..." Ljuba Perućića javno isprozivao koleginicu - Objavio njen snimak sa nastupa i šokirao sve

Blic pre 26 dana
Pevač Ljuba Perućića objavio je snimak nastupa Eme Radujko i istakao da ne može da veruje da ljudi plaćaju da slušaju njeno pevanje. Ljuba Perućica objavio je snimak sa nastupa na kom je Ema Radujko počela da peva pesmu "Ej od kad sam se rodio"… »

Vesti dana »