Povezane vesti

Srbinu iz Goraždevca kosovski policajac psovao srpsku majku

Srbinu iz Goraždevca kosovski policajac psovao srpsku majku

Politika pre 26 dana
Smišljeno su udarili na mene, izmislili priču kako bi mene i porodicu oterali, a ostale Srbe zaplašili, kaže za „Politiku” Luka Zlatičanin, koji je proveo 48 sati u policijskom pritvoru zbog pesme „Prepelica”. Kosovska Mitrovica – Srbin iz… »
Srbin iz Goraždvca koga je uhapsila kosovska policija: Stavlja mi se na teret nešto što nisam učinio

Srbin iz Goraždvca koga je uhapsila kosovska policija: Stavlja mi se na teret nešto što nisam učinio

Euronews pre 26 dana
Luka Zlatičanin (45) iz Goraždevca koji je uhapšen u nedelju u Goraždevcu, pod optužbom za "izazivanje mržnje i netrpeljivosti", kaže da mu se na teret stavlja nešto što nije učinio, a kao mogući razlog za hapšnjenje navodi činjenicu da je… »
"Stavlja mi se na teret nešto što nisam učinio": Svedočenje muškarca uhapšenog u Goraždevcu

"Stavlja mi se na teret nešto što nisam učinio": Svedočenje muškarca uhapšenog u Goraždevcu

Telegraf pre 26 dana
Sumnja da je mogući razlog hapšenja što je svojevremeno bio inicijator peticije protiv pripadnika tzv. kosovske policije. Luka Zlatičanin (45) iz Goraždevca koji je uhapšen u nedelju u Goraždevcu, pod optužbom za "izazivanje mržnje i… »

Vesti dana »