Povezane vesti

Očajan Slavko danonoćno traži sina Nemanju, konačno ima prvi trag

Očajan Slavko danonoćno traži sina Nemanju, konačno ima prvi trag

Telegraf pre 26 dana
Otac moli sve koji ga vide i građevinske firme koje danas Nemanja možda bude pozvao, da mu se jave. Otac Slavko i dalje na sve načine pokušava da dođe do svog sina Nemanje Avramova (25) iz Progara, koji je nestao preksinoć. Nadu nije gubio da će… »
Srećan kraj potrage: Pronađen Nemanja za kojim je otac danonoćno tragao, evo gde je bio

Srećan kraj potrage: Pronađen Nemanja za kojim je otac danonoćno tragao, evo gde je bio

Telegraf pre 26 dana
Preporučujemo. Momak Nemanja A. (25) iz Progara pronađen je danas, a srećne vesti je za Telegraf.rs potvrdio otac Slavko. - Pronđen je, hvala milom Bogu. Upravo smo u Jakovu, hvala svima na velikoj podršci - rekao je otac. Podsetimo, Slavko je… »
Otac potvrdio za Mondo: Nađen Nemanja za kojim se tragalo!

Otac potvrdio za Mondo: Nađen Nemanja za kojim se tragalo!

Mondo pre 26 dana
Nemanja Avramov za kojim se tragalo nakon što mu se svaki trag izgubio sinoć na Novom Beogradu je nađen. Nemanja Avramov (25), koji je nestao sinoć u Bloku 45, na Novom Beogradu, nakon što je lokalnim autobusom došao iz Progara je nađen, potvrdio… »
Otac nestalog Nemanje Avramova za Kurir: Moj sin ima problema, bio je pretučen, u strahu sam za njega!

Otac nestalog Nemanje Avramova za Kurir: Moj sin ima problema, bio je pretučen, u strahu sam za njega!

Kurir pre 26 dana
Nemanja Avramov (25) iz sela Progar nadomak Surčina, nestao je nakon što se u utorak kasno uveče poslednjim autobusom uputio ka Staroj Pazovi. Njegov otac oglasio se za Kurir, očajan zbog nestanka sina, moli za pomoć sve koji su ga videli ili bi… »
Nestao Nemanja Avramov (25): Poslednji put viđen na Novom Beogradu, otac moli za pomoć

Nestao Nemanja Avramov (25): Poslednji put viđen na Novom Beogradu, otac moli za pomoć

Mondo pre 26 dana
Nemanja Avramov (25) poslednji put je viđen sinoć, a njegov otac moli za pomoć i nada se bilo kakvoj informaciji o svom sinu. Kako je za Mondo rekao Slavko Avramov, svom sinu je dao 6.000 dinara da ode u grad i Nemanja je poslednjom linijom iz mesta… »
"Beograd sam okrenuo naopačke, ali njega nema": Nestao mladić Nemanja Avramov (25): Njegov otac moli za pomoć (foto)

"Beograd sam okrenuo naopačke, ali njega nema": Nestao mladić Nemanja Avramov (25): Njegov otac moli za pomoć (foto)

Blic pre 26 dana
Nemanja Avramov (25) poslednji put je viđen sinoć, a njegov otac moli za pomoć i nada se bilo kakvoj informaciji o svom sinu. Kako kaže, on je sinoć otišao u grad poslednjim autobusom u 00.15 iz Progara i nije se vratio kući. - Navikao sam od njega… »

Vesti dana »