Povezane vesti

"Bio je vernik, ne znam šta mu se desilo, u šoku sam": Oglasio se brat ubice iz Sanskog Mosta, opisao šta se dešavalo pre…

"Bio je vernik, ne znam šta mu se desilo, u šoku sam": Oglasio se brat ubice iz Sanskog Mosta, opisao šta se dešavalo pre…

Kurir pre 26 dana
On je bio jedan od boljih, bio je vernik, nikom nije učinio ništa nažao do sada, ne znam šta bi rekao. Ne znam šta mu se desilo, u velikom sam šoku. Znam da je bio uredan, a šta se dešavalo ne znam, rekao je brat domara koji je juče počinio… »
Ubicu čuva policija, najviše metaka ispalio u direktora: Svi detalji pokolja u gimnaziji u Sanskom Mostu

Ubicu čuva policija, najviše metaka ispalio u direktora: Svi detalji pokolja u gimnaziji u Sanskom Mostu

Kurir pre 26 dana
Domar Opšte gimnazije Sanski Most juče je iz automatske puške ubio trojicu kolega, a na kraju pucao u sebe. Mehemed Vukalić je upao u školu i ubio direktora Nijaza Halilovića, sekretaricu Nisvetu Kljunić i profesoricu engleskog jezika Gordanu… »
"To sam je jutro poslednji put odvezao na posao u školu" Ispovest muža ubijene profesorke Gordane: Poznavao sam domara...

"To sam je jutro poslednji put odvezao na posao u školu" Ispovest muža ubijene profesorke Gordane: Poznavao sam domara...

Kurir pre 26 dana
Ženu sam odveo 20 minuta pre na posao, ne mogu da verujem da je to bio poslednji put da sam je video, govori dan nakon velike tragedije suprug ubijene profesorke Gordane Midžan. Podsetimo, domar Mehmed Vukalić došao je u sredu ujutro u školu s… »
Opština Sanski Most proglasila trodnevnu žalost nakon trostrukog ubistva

Opština Sanski Most proglasila trodnevnu žalost nakon trostrukog ubistva

Politika pre 26 dana
Lokalne vlasti Opštine Sanski Most donele su odluku o proglašenju trodnevne žalosti nakon brutalnog ubistva troje zaposlenih u Mešovitoj srednjoj školi u ovom mestu. “Na sednici kolegijuma Opštinskog veća Sanski Most danas je doneta odluka da se… »
Trodnevna žalost zbog masakra: Sanski Most zavijen u crno nakon trostrukog ubistva, napadač operisan i u stabilnom stanju

Trodnevna žalost zbog masakra: Sanski Most zavijen u crno nakon trostrukog ubistva, napadač operisan i u stabilnom stanju

Kurir pre 26 dana
Trodnevna žalost proglašena je danas na području Opštine Sanski Most, odlučeno je na sednici Opštinskog veća povodom tragičnog događaja koji se dogodio juče u objektu Gimnazije u ovom gradu. Takođe, doneta je i odluka da se sutra u 11 sati u… »
Sutra dan žalosti zbog tragedije u Sanskom Mostu: Domar ubio direktora škole, sekretaricu i profesorku

Sutra dan žalosti zbog tragedije u Sanskom Mostu: Domar ubio direktora škole, sekretaricu i profesorku

Blic pre 26 dana
Na području Unsko-sanskog kantona sutra će biti Dan žalosti zbog tragičnog događaja u Sanskom Mostu u kojem je ubijeno troje zaposlenih u Gimnaziji, odlučila je kantonalna Vlada. U odluci Vlade Unsko-sanskog kantona navodi se da će sutra biti… »
U Sanskom Mostu proglašena trodnevna žalost

U Sanskom Mostu proglašena trodnevna žalost

B92 pre 26 dana
Lokalne vlasti opštine Sanski Most donele su odluku o proglašenju trodnevne žalosti nakon brutalnog ubistva troje zaposlenih u Mešovitoj srednjoj školi u ovom mestu. "Na sednici kolegijuma Opštinskog veća Sanski Most danas je doneta odluka da se… »
Trodnevna žalost u Sanskom Mostu zbog masakra: Ubio troje, pa pokušao da presudi sebi automatskom puškom

Trodnevna žalost u Sanskom Mostu zbog masakra: Ubio troje, pa pokušao da presudi sebi automatskom puškom

Mondo pre 26 dana
U Sanskom Mostu nakon velike tragedije proglašena je trodnevna žalost. Trodnevna žalost proglašena je danas na području Opštine Sanski Most, odlučeno je na sednici Opštinskog veća povodom tragičnog događaja koji se dogodio juče u objektu… »
Trodnevna žalost zbog masakra: Sanski Most žali za žrtvama

Trodnevna žalost zbog masakra: Sanski Most žali za žrtvama

Večernje novosti pre 26 dana
LOKALNE vlasti opštine Sanski Most donele su odluku o proglašenju trodnevne žalosti nakon brutalnog ubistva troje zaposlenih u Mešovitoj srednjoj školi u ovom mestu. Foto: AP Photo/Edvin Zulic - Na sednici kolegijuma Opštinskog veća Sanski Most… »
Opština Sanski Most proglasila trodnevnu žalost nakon trostrukog ubistva

Opština Sanski Most proglasila trodnevnu žalost nakon trostrukog ubistva

RTV pre 26 dana
BANJALUKA - Lokalne vlasti Opštine Sanski Most donele su odluku o proglašenju trodnevne žalosti nakon brutalnog ubistva troje zaposlenih u Mešovitoj srednjoj školi u ovom mestu. Na sednici kolegijuma Opštinskog veća Sanski Most danas je doneta… »
Opština Sanski Most proglasila trodnevnu žalost nakon trostrukog ubistva

Opština Sanski Most proglasila trodnevnu žalost nakon trostrukog ubistva

Euronews pre 26 dana
Lokalne vlasti Opštine Sanski Most donele su odluku o proglašenju trodnevne žalosti nakon brutalnog ubistva troje zaposlenih u Mešovitoj srednjoj školi u ovom mestu. "Na sednici kolegijuma Opštinskog veća Sanski Most danas je doneta odluka da se… »
Opština Sanski Most proglasila trodnevnu žalost nakon trostrukog ubistva u gimnaziji

Opština Sanski Most proglasila trodnevnu žalost nakon trostrukog ubistva u gimnaziji

Telegraf pre 26 dana
Opština Sanski Most proglasila trodnevnu žalost nakon trostrukog ubistva. Lokalne vlasti Opštine Sanski Most donele su odluku o proglašenju trodnevne žalosti nakon brutalnog ubistva troje zaposlenih u Mešovitoj srednjoj školi u ovom mestu. “Na… »
Novi detalji zločina u Sanskom Mostu: Šest od deset čaura pronađene u kancelariji direktora škole

Novi detalji zločina u Sanskom Mostu: Šest od deset čaura pronađene u kancelariji direktora škole

Danas pre 26 dana
Užasan zločin u kojem je domar M. V. ubio troje kolega u Opštoj gimnaziji Sanski Most, a onda pokušao da izvrši samoubistvo, šokirao je Bosnu i Hercegovinu, ali i ceo region. O brutalnom zločinu juče su izvijestili i brojni svetski mediji. M. V… »
Otišla na kafu, pa izbegla smrt! Novinar iz Sanskog mosta otkrio nove detalje masakra u gimnaziji: "Ubica je ciljano pucao"

Otišla na kafu, pa izbegla smrt! Novinar iz Sanskog mosta otkrio nove detalje masakra u gimnaziji: "Ubica je ciljano pucao"

Blic pre 26 dana
Novinar i direktor RTV "Sana" Midhat Dedić uključio se u program "Jutro na Blic" gde je otkrio detalje stravične tragedije u Sanskom mostu kada je školski domar, pucajući iz automatskog oružja ubio troje kolega. Kako se saznaje, domar je iz… »
Muk na mestu strašnog zločina u Sanskom mostu: Ubijena profesorka trebala da ide u penziju za nekoliko dana

Muk na mestu strašnog zločina u Sanskom mostu: Ubijena profesorka trebala da ide u penziju za nekoliko dana

Večernje novosti pre 26 dana
GORDANA Midžan, profesorka engleskog jezika u Opštoj gimnaziji u Sanskom Mostu, koju je juče ubio domar Mehemed Vukalić, trebala je u penziju za nekoliko dana. Foto: AP Photo/Edvin Zulic Ovu informaciju izneo je Faris Hasanbegović, načelnik Sanskog… »
Profesorka Gordana, ubijena u napadu u Sanskom Mostu, imala još malo do penzije: "Ostalo joj samo 7 dana"

Profesorka Gordana, ubijena u napadu u Sanskom Mostu, imala još malo do penzije: "Ostalo joj samo 7 dana"

Telegraf pre 26 dana
"Neprihvatljivo je svakom mozgu to što se u Sanskom mostu dogodilo, verujem da nikome nije jasno koji su to razlozi i kakvo je opravdanje za ovako gnusan čin. Najžalosnije je da su sve radne kolege koje su danas ubijene trebale u penziju relativno… »
Trostruki ubica iz sanskog Mosta pokušao samoubistvo: U bolnici ga čuvaju policajci (foto)

Trostruki ubica iz sanskog Mosta pokušao samoubistvo: U bolnici ga čuvaju policajci (foto)

Blic pre 26 dana
Mehemeda Vukalića (61), trostrukog ubicu iz Sanskog Mosta na Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske, gde je hospitalizovan jer je pokušao samoubistvo čuvaju pripadnici MUP-a RS. Potvrdio je to izvor "Nezavisnih novina", koji pojašnjava da… »
Objavljeni detalji nakon trostrukog ubistva

Objavljeni detalji nakon trostrukog ubistva

B92 pre 26 dana
M. V. (61), trostrukog ubicu iz Sanskog Mosta na Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske, gde je hospitalizovan nakon pokušaja samoubistva, čuvaju pripadnici MUP-a Republike Srpske. To je za banjalučke Nezavisne novine potvrdio neimenovani… »
Policija u bolnici čuva ubicu iz sanskog Mosta: Nakon krvoprolića u Gimnaziji pokušao da se ubije

Policija u bolnici čuva ubicu iz sanskog Mosta: Nakon krvoprolića u Gimnaziji pokušao da se ubije

Večernje novosti pre 26 dana
MEHEMEDA Vukalića (61), trostrukog ubicu iz Sanskog Mosta, na Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske, gde je hospitalizovan jer je pokušao samoubistvo, čuvaju pripadnici MUP-a RS. Foto: AP Photo/Edvin Zulic/Društvene mreže Potvrdio je to… »

Vesti dana »