Povezane vesti

Novi košarkaš fasciniran crno-belima: „Priljatelji Srbi su mi rekli: Čekaj Partizan?! Moraš da ideš!

Novi košarkaš fasciniran crno-belima: „Priljatelji Srbi su mi rekli: Čekaj Partizan?! Moraš da ideš!

Hot sport pre 26 dana
„Govorili su samo lepo o Partizanu!“ Bivši krilni centar Burga, Ajzea Majk, novi je član Partizana i izrazio je oduševljenje što je imao priliku da se predstavi u MTS Dvorani. – Simfonija’ je bila neverovatna. Bio je to samo mali procenat… »
"Prijatelji iz Srbije su mi rekli: 'Partizan? Moraš da ideš!"'

"Prijatelji iz Srbije su mi rekli: 'Partizan? Moraš da ideš!"'

Sportske.net pre 26 dana
Bivši krilni centar Burga Ajzea Majk novi je član Partizana, a istakao je da je pod utiscima sa predstavljanja u MTS Dvorani. “‘Simfonija’ je bila neverovatna. Bio je to samo mali procent navijača koji će dolaziti u halu. Vrlo sam uzbuđen zbog… »
"Kontaktirao sam Srbe i oni su rekli: 'Čekaj, Partizan?!'"

"Kontaktirao sam Srbe i oni su rekli: 'Čekaj, Partizan?!'"

B92 pre 26 dana
Kanadski košarkaš Ajzea Majk jedno je od novih pojačanja Partizana za narednu sezonu, a sada je otkrio kako je do odluke da se preseli u Beograd došlo. Doskorašnji krilni centar Burga Ajzeja Majk bio je jedan od predstavljenih na crno-beloj simfoniji… »
Majk: Srbi su mi rekli – „Partizan? Moraš tamo da ideš!“

Majk: Srbi su mi rekli – „Partizan? Moraš tamo da ideš!“

Sport klub pre 26 dana
Prethodne sezone igrao je veoma dobro i izabran je u idealnu petorku Evrokupa. Od narednog oktobra nosiće Partizanov dres u Evroligi, a navijači crno-belih tek treba da ga upoznaju. Doskorašnji krilni centar Burga Ajzeja Majk jedno je od brojnih… »

Vesti dana »