Povezane vesti

Razne dijete nisu uspele, a onda sam uradila najprostiju stvar: Slađa Alegro smršala 30 kilograma

Razne dijete nisu uspele, a onda sam uradila najprostiju stvar: Slađa Alegro smršala 30 kilograma

Story pre 26 dana
Žene trudnoću podnose različito. Dok je jednima muka i ne mogu da funkcionišu, druge se osećaju odlično i ne propuštaju aktivnosti kojima su se bavile i pre drugog stanja. Isto je i kada je reč o kilaži, neke se ugoje, druge tek da nabace koji… »
Slađa Alegro smršala 30 kilograma Imala 82 kg, pa potpuno promenila ishranu i istopila se, ovo je njen jelovnik

Slađa Alegro smršala 30 kilograma Imala 82 kg, pa potpuno promenila ishranu i istopila se, ovo je njen jelovnik

Kurir pre 26 dana
Slađa Alegro imala je problem sa kilogramima nakon trudnoće, ali je zahvaljujući dijeti uspela da skine višak. Slađa Alegro se ugojila čak trideset kilograma tokom trudnoće, ali je nakon pravilne ishrane uspela da smrša. - Baš sam bila debela… »
Slađa Alegro smršala 30 kilograma: Imala 82 kg, promenila ovu naviku i istopila se: To jedino daje reazultate

Slađa Alegro smršala 30 kilograma: Imala 82 kg, promenila ovu naviku i istopila se: To jedino daje reazultate

Blic pre 26 dana
Pevačica Slađa Alegro imala je problem sa kilogramima nakon trudnoće, ali je zahvaljujući dijeti uspela da skine višak. Slađa Alegro se ugojila čak trideset kilograma tokom trudnoće, ali je nakon pravilne ishrane uspela da smrša. - Baš sam bila… »

Vesti dana »