Povezane vesti

Emotivna poruka rođenom bratu: "Zaslužio si svoj ratnički odmor"

Emotivna poruka rođenom bratu: "Zaslužio si svoj ratnički odmor"

B92 pre 26 dana
Nikola Karabatić je okončao svoju rukometnu karijeru posle nastupa na Olimpijskim igrama, gde se Francuzi nisu proslavili. Kao domaćini, Francuzi se nisu najbolje proslavili na ovom olimpijskom turniru, jer su okončali svoje učešće još u… »
Poruka Karabatiću od brata: Zaslužio si svoj ratnički odmor!

Poruka Karabatiću od brata: Zaslužio si svoj ratnički odmor!

Sport klub pre 26 dana
Legendarni Nikola Karabatić završio je svoju neverovatnu karijeru na Olimpijskim igrama u 40. godini. Jedan od najboljih rukometaša u istoriji više od dve decenije bio je prisutan na velikoj sceni, osvojio sve što se može osvojiti. Vrlo emotivnom… »
Luka se oprostio od Nikole! "Ja sam sada izgubio brata"

Luka se oprostio od Nikole! "Ja sam sada izgubio brata"

Večernje novosti pre 26 dana
Legendarni Nikola Karabatić oprostio se od rukometa po završetku Olimpijskih igara u Parizu. Foto AP Sada se na Instagramu oglasio njegov brat Luka Karabatić, koji je napisao dirljivo pismo. - Brate moj, nije lako pronaći reči. Imam toliko toga da… »
"Ja sam sad izgubio brata!" Ceo svet plače zbog oproštaja dvojice Srba, nismo hteli da se ovako završi!

"Ja sam sad izgubio brata!" Ceo svet plače zbog oproštaja dvojice Srba, nismo hteli da se ovako završi!

Mondo pre 26 dana
Nije lako naći reči, kada ti je brat najveći ikada. Luka Karabatić je uspeo. Pročitajte njegov oproštaj od brata Nikole. Nije otišao kako je hteo Nikola Karabatić! Na Olimpijskim igrama u Parizu želeo je da se oprosti zlatom ili makar medaljom… »

Vesti dana »