Povezane vesti

Naneli otkrio šta je Obradović tražio od njega: "Žoc me to zamolio barem 4 puta ove godine"

Naneli otkrio šta je Obradović tražio od njega: "Žoc me to zamolio barem 4 puta ove godine"

Telegraf pre 29 dana
Trener Partizana je navodno želeo da se Naneli penzioniše u crno-belom dresu. Velika prašina digla se oko doskorašnjeg košarkaša Džejmsa Nanelija, kom su se crno-beli u sredu zvanično zahvalili na svemu i poručili javnosti da ugovor nije… »
KK Partizan: Naneli je na kraju sezone dobio sav novac i premije

KK Partizan: Naneli je na kraju sezone dobio sav novac i premije

Radio sto plus pre 28 dana
“Nakon završetka sezone 2023/2024, stručni štab je doneo odluku da igraču ne ponudi produžetak saradnje. Odluka sportskog sektora je bila da na toj poziciji budu potpisani kapiten Vanja Marinković i Ajzak Bonga. Kada su u pitanju finansijske… »
Partizan se hitno oglasio zbog objava Džejmsa Nanelija! "Ovo niko nije želeo, primio je sav novac"

Partizan se hitno oglasio zbog objava Džejmsa Nanelija! "Ovo niko nije želeo, primio je sav novac"

Mondo pre 28 dana
KK Partizan izdao saopštenje zbog košarkaša koji je napustio klub. Dan nakon Partizanovog rastanka sa košarkašem Džejmsom Nanelijem i posle njegovog javnog repliciranja predsedniku Partizana Ostoji Mijailoviću na društvenim mrežama, crno-beli su… »
Partizan izdao hitno saopštenje zbog Džejmsa Nanelija!

Partizan izdao hitno saopštenje zbog Džejmsa Nanelija!

Telegraf pre 28 dana
Košarkaški klub Partizanje putem svojih javnih glasila obavestio da je prekinuo saradnju sa Džejmsom Nanelijem, nakon čega se javio i sam Amerikanac koji je pisao o klubu putem društvenih mreža. Crno-beli su se zbog toga oglasili. Partizan je izdao… »
Naneli reagovao na saopštenje Partizana: "Znam da si majstor manipulisanja i naviknuti lažov..."

Naneli reagovao na saopštenje Partizana: "Znam da si majstor manipulisanja i naviknuti lažov..."

Telegraf pre 28 dana
Amerikanac se ne smiruje. Ne prestaje drama na relaciji KK Partizan - Džejms Naneli, a Amerikanac se ponovo oglasio putem društvenih mreža. Nakon što je košarkaš na Instagramu izneo optužbe na račun predsednika Ostoje Mijailovića, uz reči da… »
Naneli: Željko je hteo da ostanem u Partizanu dok se ne penzionišem

Naneli: Željko je hteo da ostanem u Partizanu dok se ne penzionišem

Nedeljnik pre 28 dana
Iako je uoči „Crno-bele simfonije“ na kojoj je u ponedeljak KK Partizan predstavio novi tim za sezonu 2024-25 bilo dileme da li će Džejms Naneli ostati u ekipi Željka Obradovića, predsednik kluba Ostoja Mijailović izjavio je juče da aktuelni… »
Prljavština isplivala na površinu! Naneli pravio skandalozne ispade: Pretio novinarima i udario šamar igraču Olimpijakosa!

Prljavština isplivala na površinu! Naneli pravio skandalozne ispade: Pretio novinarima i udario šamar igraču Olimpijakosa!

Kurir pre 28 dana
Incident sa Stefanom Lazarevićem bila je samo kap koja je prelila čašu... Ne stišava se bura na relaciji Partizan - Džejms Naneli. Košarkaš koji je ostavio veliki trag u dresu Partizana na ružan način se rastao sa crno-belima. Nakon incidenta u… »

Vesti dana »