Povezane vesti

Zelenski o operaciji u Kurskoj oblasti: Vraćamo rat tamo odakle je došao

Zelenski o operaciji u Kurskoj oblasti: Vraćamo rat tamo odakle je došao

Politika pre 27 dana
KIJEV - Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je danas da je operacija u Kurskoj oblasti Rusije apsolutno fer i da Ukrajina vraća rat "tamo odakle je došao". "Upravo sam se vratio iz naše Sumske oblasti, sa granice, iz onih oblasti koje se… »
Zelenski o operaciji u Kurskoj oblasti: Vraćamo rat tamo odakle je došao

Zelenski o operaciji u Kurskoj oblasti: Vraćamo rat tamo odakle je došao

Insajder pre 26 dana
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je danas da je operacija u Kurskoj oblasti Rusije apsolutno fer i da Ukrajina vraća rat "tamo odakle je došao". 'Upravo sam se vratio iz naše Sumske oblasti, sa granice, iz onih oblasti koje se graniče… »
Zelenski oštro poručio: Vraćamo rat tamo odakle je došao

Zelenski oštro poručio: Vraćamo rat tamo odakle je došao

B92 pre 26 dana
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je danas da je operacija u Kurskoj oblasti Rusije apsolutno fer i da Ukrajina vraća rat "tamo odakle je došao". "Upravo sam se vratio iz naše Sumske oblasti, sa granice, iz onih oblasti koje se graniče… »
Zelenski o operaciji u Kurskoj oblasti: Vraćamo rat tamo odakle je došao

Zelenski o operaciji u Kurskoj oblasti: Vraćamo rat tamo odakle je došao

Euronews pre 26 dana
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je danas da je operacija u Kurskoj oblasti Rusije apsolutno fer i da Ukrajina vraća rat "tamo odakle je došao". "Upravo sam se vratio iz naše Sumske oblasti, sa granice, iz onih oblasti koje se graniče… »
Zelenski: Vraćamo rat tamo odakle je došao

Zelenski: Vraćamo rat tamo odakle je došao

Vesti online pre 26 dana
Ukrajinski predsednik Vladimir Zelenski izjavio je danas da je operacija u Kurskoj oblasti Rusije apsolutno fer i da Ukrajina vraća rat “tamo odakle je došao”. – Upravo sam se vratio iz naše Sumske oblasti, sa granice, iz onih oblasti koje se… »
Zelenski o operaciji u Kurskoj oblasti: Vraćamo rat tamo odakle je došao

Zelenski o operaciji u Kurskoj oblasti: Vraćamo rat tamo odakle je došao

RTV pre 26 dana
KIJEV - Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je danas da je operacija u Kurskoj oblasti Rusije apsolutno fer i da Ukrajina vraća rat "tamo odakle je došao". "Upravo sam se vratio iz naše Sumske oblasti, sa granice, iz onih oblasti koje se… »

Vesti dana »