Povezane vesti

Marina Tadić otkazala nastupe, pa zabrinula pratioce: Virus mi je napravio havariju

Marina Tadić otkazala nastupe, pa zabrinula pratioce: Virus mi je napravio havariju

Nova pre 26 dana
: Pevačica se oglasila na Instagramu i saopštila da joj je narušeno zdravstveno stanje. Marina Tadić iznenadila je svoje pratioce jednom od poslednjih objava, saopštivši da je zaražena virusom, pa je zbog toga prinuđena da otkaže nastupe… »
Marina Tadić otkazuje nastupe zbog zdravstvenih problema!

Marina Tadić otkazuje nastupe zbog zdravstvenih problema!

Svet plus pre 26 dana
Pevačica Marina Tadić suočava se sa ozbiljnim zdravstvenim problemima, zbog čega je morala da otkaže sve zakazane nastupe. Na Instagramu je podelila vest sa fanovima, uz izvinjenje onima koji su planirali da je gledaju uživo. Marina Tadić… »
Marina Tadić ima zdravstveni problem, morala je da otkaže sve: "Napravio mi je havariju"

Marina Tadić ima zdravstveni problem, morala je da otkaže sve: "Napravio mi je havariju"

Telegraf pre 26 dana
Preporučujemo. Pevačica Marina Tadić zbog narušenog zdravstvenog stanja, morala je da otkaže sve svoje obaveze. Ona je na svom Instagram nalogu saopštila je fanovima da je prinuđena da otkaže nastupe za naredni period zbog narušenog zdravlja. -… »

Vesti dana »