Povezane vesti

Naneli “uzvraća udarac”: Nemoj da lažeš o meni i ja neću govoriti istinu o tebi

Naneli “uzvraća udarac”: Nemoj da lažeš o meni i ja neću govoriti istinu o tebi

Sportski žurnal pre 28 dana
Znam da si majstor manipulisanja i naviknut lažov - naveo je Amerikanac. Saga se nastavlja. Rastanak Partizana i Džejmsa Nanelija nije prošao mirno, kako se možda očekivalo. Prvo se klub oprostio od igrača, a onda je predsednik Ostoja Mijailović… »
Ti si lažov i manipulator: Objava Nanelija koja će zapaliti internet!

Ti si lažov i manipulator: Objava Nanelija koja će zapaliti internet!

Hot sport pre 27 dana
Oglasio se na Instagramu. Džejms Naneli već par dana vodi rad sa KK Partizan oko navodne klevete, a crno-beli su se oglasili saopštenjem. Ipak nije ni šuter ostao dužan, pa je na Instagramu misteriozno okačio distrek Kendrika Lamara. „Mogu da… »
Naneli odgovorio Partizanu: "Prestani da govoriš laži o meni i ja neću govoriti istinu o tebi"

Naneli odgovorio Partizanu: "Prestani da govoriš laži o meni i ja neću govoriti istinu o tebi"

B92 pre 27 dana
Džejms Naneli, doskorašnji košarkaš Partizana, odgovorio je crno-belima na saopštenje. Saga na relaciji Partizan - Džejms Naneli se nastavlja. Crno-beli su se nedavno oglasili saopštenjem, a sada je stigao odgovor od strane Džejmsa Nanelija… »
Opet taj Naneli: ''Nemoj da lažeš o meni, ja neću reći istinu o tebi''

Opet taj Naneli: ''Nemoj da lažeš o meni, ja neću reći istinu o tebi''

Sportske.net pre 27 dana
Džejms Naneli nikako da se pomiri sa odlukom crno-belih da okončaju saradnju sa njim, ni sa načinom na koji su to uradili. Više puta se na društvenim mrežama oglašavao u poslednja dva dana, a najnoviju poruku je poslao večeras, nedugo pošto je… »

Vesti dana »