Povezane vesti

Kamala Haris zvanično kandidatkinja demokrata: Obećavam da ću biti predsednica svih Amerikanaca

Kamala Haris zvanično kandidatkinja demokrata: Obećavam da ću biti predsednica svih Amerikanaca

Danas pre 25 dana
U završnici konvencije Demokratske stranke, potpredsednica SAD Kamala Haris i formalno je prihvatila kandidaturu za predsednika države i u svom govoru pozvala na okončanje rata u Gazi i pozvala na borbu protiv tiranije širom sveta. Poručila je da… »
Zvanično: Kamala Haris kandidat demokrata na izborima

Zvanično: Kamala Haris kandidat demokrata na izborima

B92 pre 25 dana
Potpredsednica SAD Kamala Haris zvanično je prihvatila je nominaciju Demokratske stranke da bude njen kandidat na predsedničkim izborima u SAD u novembru. "U ime naroda, u ime svakog Amerikanca, bez obzira na stranku, rasu, pol ili jezik, u ime moje… »
Kamala Haris zvanično kandidat demokrata na izborima: Narod oduvek moj poslodavac

Kamala Haris zvanično kandidat demokrata na izborima: Narod oduvek moj poslodavac

Insajder pre 25 dana
Potpredsednica SAD Kamala Haris zvanično je prihvatila je nominaciju Demokratske stranke da bude njen kandidat na predsedničkim izborima u SAD u novembru. 'U ime naroda, u ime svakog Amerikanca, bez obzira na stranku, rasu, pol ili jezik, u ime moje… »
Kamala zvanično kandidat demokrata na izborima: "Borim se za narod - od sudnice do Bele kuće, to je moj životni posao"

Kamala zvanično kandidat demokrata na izborima: "Borim se za narod - od sudnice do Bele kuće, to je moj životni posao"

Euronews pre 25 dana
Potpredsednica SAD Kamala Haris zvanično je prihvatila je nominaciju Demokratske stranke da bude njen kandidat na predsedničkim izborima u SAD u novembru. "U ime naroda, u ime svakog Amerikanca, bez obzira na stranku, rasu, pol ili jezik, u ime moje… »
Kamala Haris zvanično kandidat demokrata na izborima: Narod je oduvek moj klijent

Kamala Haris zvanično kandidat demokrata na izborima: Narod je oduvek moj klijent

RTV pre 25 dana
ČIKAGO - Potpredsednica SAD Kamala Haris zvanično je prihvatila je nominaciju Demokratske stranke da bude njen kandidat na predsedničkim izborima u SAD u novembru. "U ime naroda, u ime svakog Amerikanca, bez obzira na stranku, rasu, pol ili jezik, u… »
Kamala Haris zvanično kandidat demokrata na izborima: "Narod je oduvek moj klijent"

Kamala Haris zvanično kandidat demokrata na izborima: "Narod je oduvek moj klijent"

Telegraf pre 25 dana
Preporučujemo. Potpredsednica SAD Kamala Haris zvanično je prihvatila je nominaciju Demokratske stranke da bude njen kandidat na predsedničkim izborima u SAD u novembru. - U ime naroda, u ime svakog Amerikanca, bez obzira na stranku, rasu, pol ili… »

Vesti dana »