Povezane vesti
Poljska i Mađarska prednjače u proizvodnji solarne energije
Politika 23.08.2024
Proizvodnja električne energije iz solarnih elektrana raste brže u srednjoistočnoj Evropi nego u drugim delovima kontinenta, uveliko premašujući stope rasta zabeležene u bogatijim i sunčanijim regijama. Solarna proizvodnja u pet najvećih proizvođača te… »
Poljska i Mađarska postaju lideri u proizvodnji solarne energije
Al Jazeera 23.08.2024
Tokom prvih sedam mjeseci 2024. solarna proizvodnja u Austriji, Bugarskoj, Mađarskoj, Rumuniji i Poljskoj skočila je za 55 posto u odnosu na isti period prošle godine. Proizvodnja električne energije iz solarnih farmi raste brže u srednjoistočnoj Evropi… »
Poljska i Mađarska novi pokretači rasta europske proizvodnje solarne energije
SEEbiz 23.08.2024
BUDIMPEŠTA - Proizvodnja električne energije iz solarnih farmi raste brže u srednjoistočnoj Europi nego u drugim dijelovima Europe, uvelike premašujući stope rasta zabilježene u bogatijim i sunčanijim regijama. Tijekom prvih sedam mjeseci 2024. solarna… »
Vesti dana »
Godišnjica brutalne likvidacije porodice Zec: Održana komemoracija za Mihajla, Mariju i ćerku Aleksandru
Blic pre 6 satijoš 1 povezana
Karlos Sajnc: Noris je dokazao da i dobar momak može da bude šampion Formule 1
Danas pre 4 satijoš 1 povezana






