Povezane vesti

Ivan Marinković se razveo od Jelene, pa papire potpisao na wc šolji: "Hitno mi je bilo, pustio sam i vodu"

Ivan Marinković se razveo od Jelene, pa papire potpisao na wc šolji: "Hitno mi je bilo, pustio sam i vodu"

Telegraf pre 26 dana
Preporučujemo. Ivan Marinković i Jelena Marinković su se i zvanično razveli, što je on potvrdio u uživo programu. Naime, Ivan Marinković je sinoć gostovao u emisiji "Narod pita" i tom prilikom otkrio da je potpisao papire za razvod. - Papiri su… »
"Zidovi su bili krvavi, zvao sam policiju": Ivan Marinković otkrio jezive detalje odnosa sa Jelenom: "Tukla me je godinama"

"Zidovi su bili krvavi, zvao sam policiju": Ivan Marinković otkrio jezive detalje odnosa sa Jelenom: "Tukla me je godinama"

Blic pre 25 dana
Ivan Marinković potpisao je juče papire za razvod braka, a potom je progovorio o odnosu sa još uvek zakonitom suprugom Jelenom Marinković. Ivan Marinković rekao je kako je izgledao njegov život sa Jelenom i istakao da je trpeo fizičko nasilje. -… »
Marinković otkrio strašne detalje iz braka sa Jelenom: "Razbila mi je glavu, krv je liptala svuda"

Marinković otkrio strašne detalje iz braka sa Jelenom: "Razbila mi je glavu, krv je liptala svuda"

Telegraf pre 25 dana
Nakon što se zvanično razveo od Jelene Ilić, Ivan Marinković izneo je jezive detalje iz braka s njom uz tvrdnju da ga je fizički maltretirala. Ivan je do detalja opisao kako je izgledao njegov život sa Jelenom, pa otkrio strašne detalje, između… »
"Razbila mi je glavu, liptala je krv" Ivan Marinković nakon razvoda otkrio jezive detalje iz braka sa Jelenom: Havarija je…

"Razbila mi je glavu, liptala je krv" Ivan Marinković nakon razvoda otkrio jezive detalje iz braka sa Jelenom: Havarija je…

Kurir pre 25 dana
Ivan Marinković se konačno i zvanično razveo od Jelene Marinković, kada je u zgradi Pinka potpisao papire i zauvek stavio tačku na odnos sa njom. U emisiji "Narod pita" Marinković je otkrio nepoznate detalje iz odnosa sa njom i priznao da je nasilje… »
Razveli se Jelena i Ivan Marinković! Saopšteno u programu uživo, otkrio detalje o imovini

Razveli se Jelena i Ivan Marinković! Saopšteno u programu uživo, otkrio detalje o imovini

Alo pre 25 dana
Ivan je konačno pristao da potpiše papire. Rijaliti učesnik Ivan Marinković otkrio je sinoć, prilikom gostovanja u emisiji "Narod pita", da se i zvanično razveo o Jelene. Ivan je priznao da je potpisao papire za razvod braka koje mu je Jelena… »
Tukla me je, bilo je krvi do kolena! Ivan Marinković obelodanio jezive stvari u javnost, muk u studiju

Tukla me je, bilo je krvi do kolena! Ivan Marinković obelodanio jezive stvari u javnost, muk u studiju

Alo pre 25 dana
Sve je obelodanio u javnost. Rijaliti učesnik Ivan Marinković je sinoć, prilikom gostovanja u emisiji "Narod pita", izgovorio strašne stvari na račun njegove još uvek zakonite supruge, Jelene Marinković. Ivan je obelodanio šta se dešavalo u… »

Vesti dana »