Povezane vesti

Marija Šerifović otkriva kako izgleda jutro u njenom domu: Ustala sam u 6! (FOTO)

Marija Šerifović otkriva kako izgleda jutro u njenom domu: Ustala sam u 6! (FOTO)

Svet plus pre 29 dana
Marija Šerifović je nedavno podelila kako su se njene životne navike drastično promenile otkako je u decembru postala majka malenog Maria. Pevačica je prešla u novu fazu života, gde svakodnevno postavlja slike i priče na društvenim mrežama… »
Ovako izgleda jutro kod Marije Šerifović od kad je postala majka: Na mrežama otkrila "Ustala sam u 6 ujutru, skuvala…

Ovako izgleda jutro kod Marije Šerifović od kad je postala majka: Na mrežama otkrila "Ustala sam u 6 ujutru, skuvala…

Kurir pre 29 dana
Marija Šerifović ne krije da joj se život iz korena promenio otkako je dobila sina Maria i ističe koliko uživa u svakom trenutku koji provodi sa naslednikom. Pevačica je dugo želela da postane majka, a iako svog sina ne želi da eksponira putem… »
(Foto) "Ustala sam u 6 ujutru, skuvala Ručak i prošetala juniora": Marija Šerifović pokazala kako njen život izgleda…

(Foto) "Ustala sam u 6 ujutru, skuvala Ručak i prošetala juniora": Marija Šerifović pokazala kako njen život izgleda…

Blic pre 29 dana
Pevačica Marija Šerifović ne krije da joj se život iz korena promenio otkako je dobila sina Maria i ističe koliko uživa u svakom trenutku koji provodi sa naslednikom. Marija Šerifović dugo je želela da se ostvari kao majka, a iako svog sina ne… »

Vesti dana »