Povezane vesti

Siner: "Znam ko mi je prijatelj, a ko nije"

Siner: "Znam ko mi je prijatelj, a ko nije"

B92 pre 25 dana
Italijanski teniser Janik Siner je govorio za medije uoči starta US Opena. Siner je upitan od strane medija da li ga brine reputacija. Podsetimo, od nedavno teniski svet trese skandal, pošto je Italijan bio pozitivan na doping testu. "Da to je dobro… »
(Foto) o čemu se radi? Šok u Njujorku Nole se nije pojavio na treningu! Rune delio autograme

(Foto) o čemu se radi? Šok u Njujorku Nole se nije pojavio na treningu! Rune delio autograme

Dnevnik pre 25 dana
Novak Đoković je u Njujorku gde se sprema za poslednji grend slem sezone Ju Es open! Najbolji teniser svih vremena će braniti titulu osvojenu prošle godine, a u Ameriku je došao posle osvajanja zlatne medalje na Olimpijskim igrama u Parizu, te će uz… »
Panika zbog Novaka na US Openu: Mislili da neće doći, a kad se pojavio svi su se zabrinuli!

Panika zbog Novaka na US Openu: Mislili da neće doći, a kad se pojavio svi su se zabrinuli!

Mondo pre 25 dana
Novak Đoković jeste kasnio, ali se ipak pojavio na treningu sa Holgerom Runeom. Panika zbog Novaka Đokovića na US Openu! Srpski teniser je odavno stigao u Njujork, već je odigrao nekoliko egzibicionih mečeva i videli smo da publika jedva čeka da ga… »
Đoković: Del Potro je moj ubica na Igrama

Đoković: Del Potro je moj ubica na Igrama

Politika pre 25 dana
Najbolji teniser svih vremena u Njujorku trenirao sa Argentincem i evocirao uspomene iz Velike jabuke. Pozdrav Njujorku, I tako, počinje… Stoji u jednoj objavi Novaka Đokovića na društvenim mrežama. A najbolji svih vremena, nedavno u Parizu… »
Đoković dobio poruku kako da se ponaša kad sretne Sinera VIDEO

Đoković dobio poruku kako da se ponaša kad sretne Sinera VIDEO

B92 pre 25 dana
Danima unazad Janik Siner je u centru pažnje zbog doping skandala, a narednih dana čeka ga nastup na US Openu. Italijan je već stigao u Njujork, gde je zajedno sa Novakom Đokovićem igrao piklbol, a zbog novonastale situacije, navijači su imali… »
Kakav doček za janika sinera na Ju-Es openu: Na treningu se pojavio i Novak Đoković (video)

Kakav doček za janika sinera na Ju-Es openu: Na treningu se pojavio i Novak Đoković (video)

Večernje novosti pre 25 dana
Italijanski teniser Janik Siner se poslednjih dana nalazi u žiži svetske javnosti, ali ne zbog tenisa, već doping skandala. Otkriveno je da je Italijan dva puta u martu bio pozitivan na klosebol. Ipak, on je prošao nekažnjeno i nastupiće na Ju-Es… »
Skandal godine: Novaka optužili za doping! Nadalovi navijači u sramotnoj kampanji, milioni videli laži

Skandal godine: Novaka optužili za doping! Nadalovi navijači u sramotnoj kampanji, milioni videli laži

Mondo pre 25 dana
Na društvenim mrežama šire se lažne informacije o Novaku Đokoviću i dopingu i više od 20 miliona ljudi pogledalo je tu objavu na Tviteru. Za sada niko ne reaguje. Italijanski teniser Janik Siner bio je dva puta pozitivan na doping testu tokom… »
Novak ni reč nije rekao o Sinerovoj aferi, a onda ga je sreo: Svi čekali taj trenutak, pogled sve govori

Novak ni reč nije rekao o Sinerovoj aferi, a onda ga je sreo: Svi čekali taj trenutak, pogled sve govori

Mondo pre 25 dana
Pogledajte kako je izgledao susret Novaka Đokovića i Janika Sinera na US Openu. Italijanski teniser Janik Siner u centru je skandala na US Openu pošto je otkriveno da je u martu dva puta bio pozitivan na doping. Oslobođen je optužbi za koje niko i… »
Topao doček za Janika Sinera na Ju-Es openu (VIDEO)

Topao doček za Janika Sinera na Ju-Es openu (VIDEO)

Danas pre 25 dana
Janik Siner je u četvrtak prvi put izašao na javni trening na stadionu „Artur Eš“ na kompleksu Ju-Es opena. Bilo je veliko pitanje kako će publika reagovati kada vidi prvog tenisera sveta pre svega zbog nedavne afere oko dopinga. Njujorška… »
Siner izašao pred navijače, nije mu bilo prijatno! Mnogi nisu očekivali ovakvu reakciju sa tribina

Siner izašao pred navijače, nije mu bilo prijatno! Mnogi nisu očekivali ovakvu reakciju sa tribina

Kurir pre 25 dana
Italijanski teniser Janik Siner bio je dva puta pozitivan na doping testu tokom marta. Međutim tek se ove nedelje saznalo za skandal i to kada je ATP obavestio javnost da "nije kriv i da je sve bila slučajnost". Zabranjena supstanca klostebol završila… »

Vesti dana »