Povezane vesti
Vilander zgrožen Alkarazovim gestom: "Mrzim to da vidim"
Sportske.net 23.08.2024
Bivši grend slem šampion, sada analitičar, Mats Viladner prokomentarisao je partije Karlosa Alkaraza u Sinsinatiju. "Podloga u Sinsinatiju je veoma teška za igranje. Veoma je vetrovito, tereni su veoma brzi, očigledno je veoma umoran, nije pobedio na… »
"Mrzim kad vidim da to rade": Vilander kritikovao španskog tenisera
Večernje novosti 23.08.2024
Teniski analitičar Mats Vilander nije bio zadovoljan jednim potezom Karlosa Alkaraza. Eurosport Mladi Španac Karlos Alkaraz je bio jako ljut na turniru u Sinsinatiju na meču protiv francuskog tenisera Gaela Monfisa, tako što je svoj bes iskalio na… »
Vilander kritikovao Alkarasa: "Mrzim to da vidim"
B92 23.08.2024
Teniski analitičar Mats Vilander smatra da nije u redu što je Karlos Alkaras lomio reket u Sinsinatiju. Alkaras je u ranoj fazi ovog Mastersa izbacio iskusni Gael Monfis, a tokom duela Španac je pokazivao znake nervoze. "Podloga u Sinsinatiju je veoma… »
Vesti dana »
Zvezda potvrdila razliku u klasi u Beogradu: Crveno-beli znaju rivala u trećem kolu
Danas pre 4 satijoš 2 povezane
Strika o evropskom debiju za Zvezdu: Pogodio stativu, pa otkrio šta mu je rekao Stanković posle meča
Nova pre 3 satajoš 2 povezane






