Povezane vesti

Vučić: Povećanje penzija 11%, i to od 1. decembra

Vučić: Povećanje penzija 11%, i to od 1. decembra

Bujanovačke pre 25 dana
Bujanovac, 23. avgust 2024.- Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da će povećanje penzija iznositi 11 odsto, kao i da je Vlada prihvatila njegov predlog da se penzije povećaju od 1. decembra, umesto od 1. januara, kako je prvobitno… »
Vučić: Vlada prihvatila moj predlog o uvećanju penzija od 1. decembra

Vučić: Vlada prihvatila moj predlog o uvećanju penzija od 1. decembra

Glas Zaječara pre 25 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je Vlada Srbije prihvatila njegov predlog i da će povećanje penzija biti od 1. decembra ove godine, a ne kako je ranije planirano od 1. januara naredne godine, dodavši da bi ono trebalo da bude 11… »
Vučić: Povećanje penzija od 1. decembra, verujem za 11 odsto

Vučić: Povećanje penzija od 1. decembra, verujem za 11 odsto

RTV Novi Pazar pre 25 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je Vlada Srbije prihvatila njegov predlog i da će povećanje penzija biti ne od 1. januara naredne godine, već od 1. decembra, kao i da veruje da će ono biti 11 odsto. “Želim da kažem našim… »
Vučić na Instagramu: Vlada izgleda prihvatila moju ideju o povećanju penzija

Vučić na Instagramu: Vlada izgleda prihvatila moju ideju o povećanju penzija

In medija pre 25 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je Vlada Srbije prihvatila njegov predlog i da će povećanje penzija biti od 1. decembra ove godine. On je objavio da će to biti učinjeno u decembru, a ne kako je ranije planirano od 1. januara… »
Usvojen predlog predsednika Srbije, povećanje penzija od 1. decembra

Usvojen predlog predsednika Srbije, povećanje penzija od 1. decembra

RTK pre 25 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je Vlada Srbije prihvatila njegov predlog i da će povećanje penzija biti ne od 1. januara naredne godine, već od 1. decembra, kao i da veruje da će ono biti 11 odsto. „Želim da kažem našim… »
Vučić najavio povećanje penzija od 1. decembra

Vučić najavio povećanje penzija od 1. decembra

Niške vesti pre 25 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je Vlada Srbije prihvatila njegov predlog i da će povećanje penzija biti od 1. decembra ove godine, a ne kako je ranije planirano od 1. januara naredne godine, dodavši da bi ono trebalo da bude… »
VUČIĆ: Povećanje penzija već od 1. decembra

VUČIĆ: Povećanje penzija već od 1. decembra

Moj Novi Sad pre 25 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da veruje da će povećanje penzija iznositi 11 odsto. Kazao je da je Vlada prihvatila njegov predlog da se penzije povećaju od 1. decembra, umesto od 1. januara, kako je prvobitno planirano. – Želim da… »
Vučić najavio povećanje penzija od 1. decembra za 11 odsto

Vučić najavio povećanje penzija od 1. decembra za 11 odsto

Radio sto plus pre 25 dana
“Želim da kažem našim penzionerima da je izgleda Vlada Srbije prihvatila ideju da od 1. decembra bude povećanje penzija, mesec dana ranije”, kazao je Vučić u video poruci objavljenoj na instagram profilu “buducnostsrbijeav”. Dodao je kako… »

Vesti dana »