Povezane vesti

VIDEO Bivši učesnik Survivor-a objavio uznemirujući snimak: „Zadržali su me u bolnici, rekli su da je možda ono…

VIDEO Bivši učesnik Survivor-a objavio uznemirujući snimak: „Zadržali su me u bolnici, rekli su da je možda ono…

Nova pre 25 dana
: Marko Kovačević, ovogodišnji učesnik "Survivor-a" snimio je video na TikToku u kom je ispričao da je zamalo ostao bez ruke zbog infekcije koju je imao. „Petak je veče, ja raskinuo sa devojkom, idem do grada da proslavim malo, sa društvom… »
(Video): "Ustajem ujutru i vidim ovo na ruci" Marko doživeo šok kad se probudio: "Odmah su me zadržali u bolnici"

(Video): "Ustajem ujutru i vidim ovo na ruci" Marko doživeo šok kad se probudio: "Odmah su me zadržali u bolnici"

Blic pre 25 dana
Marko Kovačević, bivši učesnik "Survajvora" snimio je video na Tik Toku u kom je ispričao da je zamalo ostao bez ruke zbog infekcije koju je imao. - Petak je veče, ja raskinuo sa devojkom, idem do grada da proslavim malo, sa društvom. Ustajem sutra… »
"Sve najgore, gotovo, seku mi ruku": Rijaliti učesnik preživeo pravu dramu, pojavio mu se ogroman plik

"Sve najgore, gotovo, seku mi ruku": Rijaliti učesnik preživeo pravu dramu, pojavio mu se ogroman plik

Telegraf pre 25 dana
Preporučujemo. Marko Kovačević, bivši učesnik "Survajvora" umalo je ostao bez ruke zbog infekcije koju je dobio. On je svoj problem podelio sa korisnicima društvnih mreža, pa je tako u videu koji je objavio na svom Tiktoku objasnio i pokazao šta… »

Vesti dana »