Povezane vesti

"Uzeo mi je zlatnu medalju u Turskoj 2017.godine...": Bogdan "uzvratio" Dragiću i oduševio šmekerskim potezom

"Uzeo mi je zlatnu medalju u Turskoj 2017.godine...": Bogdan "uzvratio" Dragiću i oduševio šmekerskim potezom

Telegraf pre 26 dana
Kapiten Srbije oduševio sve prisutne na humanitarnoj gala večeri. Sve je spremno za spektkl u okviru kojeg će ove subote u Ljubljani biti odigrana oproštajna utakmica legendarnog slovenačkog asa, Gorana Dragića. Samu uvertira u meč napravaljena je… »
Osveta Bogdanovića: Uzeo mi je zlatnu medalju, a ja mu sad uzimam dres

Osveta Bogdanovića: Uzeo mi je zlatnu medalju, a ja mu sad uzimam dres

Politika pre 25 dana
Na humanitarnoj aukciji koja je održana pred oproštajnu utakmicu Gorana Dragića, dres sa poslednje utakmice slovenačkog košarkaša kupio je Bogdan Bogdanović i to kako bi mu se „osvetio“. Velike košarkaške zvezde prisustvovale su humanitarnoj… »
Bogdanović napravio šou na gala večeri! Za tren ostao bez 22.000 evra, pa izašao na binu i obratio se legendi: Uzeo si mi…

Bogdanović napravio šou na gala večeri! Za tren ostao bez 22.000 evra, pa izašao na binu i obratio se legendi: Uzeo si mi…

Kurir pre 25 dana
Kapiten reprezentacije Srbije Bogdan Bogdanović biće deo velikog spektakla u Ljubljani. Bogdanović će zaigrati na oproštajnoj utakmici Gorana Dragića, legendarnog slovenačkog košarkaša. Utakmica je na programu u subotu uveče u hali "Stožice", a… »

Vesti dana »