Povezane vesti

Bogdanović se „revanširao“ dragiću za bolan poraz: Kapiten Srbije na pravi način potrošio 22.000 evra! (video)

Bogdanović se „revanširao“ dragiću za bolan poraz: Kapiten Srbije na pravi način potrošio 22.000 evra! (video)

Hot sport pre 24 dana
Human potez Bogdanovića! U subotu od 20 časova, košarkaški svet će biti svedok nesvakidašnjeg događaja – oproštaja Gorana Dragića od profesionalne košarke. Ovaj spektakl će se odigrati u dvorani Stožice u Ljubljani. Spektaklu je prethodila… »
VIDEO Bogdanović se šmekerski „osvetio“ Dragiću: „Uzeo mi je zlato, sad ja njemu uzimam dres“

VIDEO Bogdanović se šmekerski „osvetio“ Dragiću: „Uzeo mi je zlato, sad ja njemu uzimam dres“

Nova pre 24 dana
: Sve je spremno za spektakl u Ljubljani, gde će ove subote biti odigrana oproštajna utakmica legendarnog slovenačkog košarkaša Gorana Dragića. Uvertira u ovaj poseban događaj napravljena je u petak na biznis forumu, kao i na humanitarnoj gala… »
Hit scena: On je meni uzeo zlato, ja ću njemu dres! Bogdanović iskeširao 22.000 evra za ovo (video)

Hit scena: On je meni uzeo zlato, ja ću njemu dres! Bogdanović iskeširao 22.000 evra za ovo (video)

Dnevnik pre 24 dana
Pred oproštajnu utakmicu Gorana Dragića održana je humanitarna aukcija, gde je ulog bio potpisan dres Gorana Dragića sa oproštajne utakmice. Dragić je ponudio 20 000 evra, a samo nekoliko trenutka kasnije, u aukciju se uključio i Bogdan… »

Vesti dana »