Povezane vesti

Alkaras dao čudan odgovor o Sinerovoj doping aferi

Alkaras dao čudan odgovor o Sinerovoj doping aferi

B92 pre 26 dana
Španski teniser Karlos Alkaras govorio je o Janiku Sineru i njegovom doping skandalu. Siner je u martu ove godine bio pozitivan na klostebol na dva testa, ali na kraju nije proglašen krivim jer je doping u jako maloj količini nemarno njegovog tima… »
Siner rukama i nogama kopao da dokaže da je nevin: Optužio i kolege da zataška doping skandal

Siner rukama i nogama kopao da dokaže da je nevin: Optužio i kolege da zataška doping skandal

Mondo pre 26 dana
Janik Siner ističe da nije bio privilegovan i da je razlog što su njegove kolege suspendovane to što nisu znale da se brane. Italijanski teniser Janik Siner izašao je pred novinare prvi put od kada se saznalo da je bio pozitivan na doping testu na… »
Siner se oglasio o skandalu: Ovako ću znati ko mi je prijatelj, a ko nije!

Siner se oglasio o skandalu: Ovako ću znati ko mi je prijatelj, a ko nije!

Večernje novosti pre 26 dana
KAO grom iz vedra neba je pre nekoliko dana odjeknula vest da je Janik Siner dva puta dobio pozitivan test na doping. Italijan je prošao bez ozbiljne kazne i došao je u Njujork gde će igrati na Ju-Es openu. On je pokušao da objasni šta se tačno… »
Siner po prvi put o doping skandalu: Čitava situacija je veoma prosta, sada znam ko mi nije prijatelj!

Siner po prvi put o doping skandalu: Čitava situacija je veoma prosta, sada znam ko mi nije prijatelj!

Hot sport pre 26 dana
„Moji prijatelji znaju da nikada tako nešto ne bih uradio“ Iznenađujuća vest iz sveta tenisa otkriva da je najbolji teniser sveta, Janik Siner, dva puta ove godine bio pozitivan na doping testu tokom turnira u Indijan Velsu. Iako je Italijan… »
Siner o dopingu: "Nema drugačijih tretmana, sad znam ko mi je prijatelj"

Siner o dopingu: "Nema drugačijih tretmana, sad znam ko mi je prijatelj"

Sportske.net pre 26 dana
Janik Siner je u centru skandala zbog dopinga, ali odlučio je da se pojavi na predstojećem US openu s obzirom na to da za doping nije terećen od Svetske doping agencije. Na konferenciji za medije, naravno, to je bila glavna tema. "Stvar je veoma prosta… »

Vesti dana »